web
analytics
2013 İkea Banyo Dolapları - Kolay Dekor

2013 İkea Banyo Dolapları

Paylaş
 

Ülkemizde tercih edilen İkea banyo dolapları fonksiyonel ve şık modelleri ile 2013 yılında da kataloğunda yer veriyor.

İkea Banyo Dolapları Şık 2013 Modelleri

Banyo yapmayı bir keyif haline getirenler banyo mobilya seçimlerine çok önem vermektedirler. Banyo mobilyaları tasarımlarında şıklık ve fonksiyonelliği elden bırakmayan İkea banyo dolapları çok sık tercih edilen banyo dolapları arasında yer almaktadır.

İkea banyo dolaplarında yer alan farklı saklama seçenekleri ve birçok eşyanıza yer açan geniş alanları ile banyolarınız da harika görünümler oluşturmaktadır. Banyonuzun geniş ya da dar olması İkea için hiç problem değildir. Çünkü İkea banyo dolapları her türlü genişliğe uygun banyo dolabı seçimlerini size sunmakta ve model ve renk tercihini size bırakmaktadır. İkea banyo dolabı seçimlerinizde kullanılan malzeme türü ve büyüklüğe göre vereceğiniz ücrette farklılıklar oluşmaktadır. 50- 550 TL arasında fiyat seçenekleri bulunan banyo dolapları seçimlerinizi yaparken zorunlu ihtiyaçlarınız için tasarlanmış ahşap ve metal şık modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Hem kalitesi ile hem de farklı tasarımları ile banyonuzun havasını değiştirecek olan bu banyo dolaplarından herhangi birini almak istiyorsanız en yakın İkea mağazasına giderek seçim yapmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Siyah Beyaz Banyo Fayans Modelleri başlıklı makalemizde Fayans Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. AVMindirim.COM dedi ki:

  ikea’nın 2013 stockholm serisi çok başarılı..

 2. Karı Kuvvetleri dedi ki:

  İkea 18-22 Kasım 2013 Tüm Yumuşak Oyuncaklarda Yüzde 20 İndirim Fırsatı via

 3. Erman Mec dedi ki:

  Tasinmami ikea’nin koltuk indirimine denk getirerek 2013 benim yilim teorisini taclandiracagim.

 4. Giray Demirel dedi ki:

  2013-2014 eğitim öğretim yılı kurşun kalem sponsorum yine İKEA 😀

Bir yorum bırak