Home / Mobilya / 2017 İkea Köşe Kanepe Modelleri

2017 İkea Köşe Kanepe Modelleri

Dünyanın en tanınmış markalarından biri olan İkea köşe takımlarıyla da en rahat ettiğimiz ev alanı olan oturma odalarımıza  güzellik katıyor. Köşe L Koltuk takımları hem rahat olmaları hem modern olmaları ama en önemlisi yer kaplamadıklarından 2017 yılında çok ilgi görmektedir.

Köşe L koltuk takımları tam köşeye oturduklarından evimizde mekandan oldukça tasarruf etmemizi sağlamaktadır. Köşe L koltuk takımları  açılabilip yatak olabilmeleri nedeniyle de  hem ergonomik hem de rahattır. İkea Köşe Koltuk Modelleri  ise şık tasarımları ile evinizde etkileyici bir dekor oluştururken ,geniş ve yumuşacık minderleri , uzanarak dinlenmenize imkan tanıyan rahat tasarımları ile keyif yapabileceğiniz son derece şık mobilya tasarımlarıdır. İkea 2017 Koleksiyonu arasında geniş yer bulan köşe modeli koltuklar sadeliği ve kullanışlı olması nedeniyle bir çok dekorasyonun aranılan modelleridir. İkea da bu sezon geniş bir koleksiyon hazırlamış. İhtiyacınıza, tarzınıza ve bütçenize göre bir seçenek bulmamanız çok olası gözükmüyor.Sizlerde yeni mobilyalar ile yeni dekorasyonlar yaratmayı düşünüyorsanız,İkea nın yepyeni modellerini galerimizde inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan IKEA 2018 TV Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde IKEA, ikea 2018 tv üniteleri ve IKEA TV üniteleri çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

76 queries 1,259