Ayakkabılık Modelleri
  • Ayakkabılık artık her evin ihtiyacı haline geldi çünkü portmantolar bu görevi üstlenmede yetersiz kalmaya başladı. O kadar çok ayakkabımız varki. Her mevsimin yaşandığı bir ülkede farklı bir sonuç beklenemez tabi. Ayakkabı ihtiyacı, modanın gelişmesi ve bizlerin abartmasıyla ayakkabılık ürününün gelişmesine ve çeşitlenip ebatlanmasına neden oldu. Ayakkabılıklar ahşap, metal, plastik hatta cam malzemeler kullanılarak imal edilebilir.

    Ayakkabılıklarımız yeri genelde dışarı açılan kapı çevreleridir ve buralarda sık kullandığımız ayakkabılarımız barınır. Portmanto ve antrelerle uyumlu ve geçişe müsait yerde olmaları gerekir.Ya diğer ayakkabılarımızı nerelerde barındırmalıyız? Kalabalık aileler ne yapabilir?

    Ek ayakkabılıklar yatak odalarındaki kolon boşluklarını kullanarak gömme yaptırılabileceği gibi gardolap bölmelerinde altlarda kalan boşluklara, bir raf ekleme şeklinde de olabilir. Aynı tekniği çocuklarınızın odalarında da değerlendirebilirsiniz. Gardolapların üstlerini, kutulardan faydalanarak kullanabilirsiniz.

    Yaptıracağınız dolaplara ayarlanabilir raflar tercih edin. Ayakkabıların numara ve ebatları farklılık göstereceğinden sığdırmakta sıkıntı yaşamazsınız. Çizmeler için yer ayırmayı da unutmayın. Ayakkabılıklarınız muhakkak kapaklı olmalı, kapaklar hem tozdan hem de görüntü kirliliğinden korur. Ayakkabılarımıza kolay ulaşmak için düzenli ve birarada olmaları gerekir.

Ayakkabılık Modelleri

Farklı Modellerde İlginç Ayakkabılık Tasarımları Farklı Modellerde İlginç Ayakkabılık Tasarımları

Hayal gücünü zorlayan tasarımlar ayakkabılık modellerinide etkilemiş gibi görünüyor. Birbirinden ilginç ve farklı ayakkabılıkları sizler için toparladık.

Koçtaş Ayakkabılık Modelleri Koçtaş Ayakkabılık Modelleri

Ayakkabılıklar evlerde olmazsa olmaz mobilyalar arasında yer almaktadırlar. Koçtaş ayakkabılık lar onlarca seçeneği ve dekoratif görünümleriyle her tarz uygun olarak tasarlanmış.

Google+ Facebook Twitter kolay dekorasyon