Home / Dekorasyon / Açık Leylak Rengi

Açık Leylak Rengi

Duvar dekorasyonunda renk seçimi hem zorlu hemde zahmet vericidir. Duvarlarda kullanacağınız açık leylak iç cephe duvar boyasıyla bir yandan mekanlarınızı aydınlatırken diğer yandanda ortama soft bir hava katabilirsiniz.

Açık Leylak Rengi Duvar Boyası

Ortalama 15 ya da 16 yaşına gelen her genç artık kendine özgü bir odası olmasını ister. Bu anlamda eğer eviniz müsait ve fazla odanız var ise, çocuğunuza bir sürpriz yapıp ona bir genç odası hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz siz tercihleri belirleyebilir ya da çocuğunuzun şekil vermesi için ona bırakabilirsiniz.

Genellikle duvarlarda en çok kullanılan Açık leylak rengi duvar boyası rengi tam bir genç odasına gidecek türden bir renktir. Hem erkek, hem de kız çocuklarının odasına kolaylıkla uygulanabilecek bu renk ile odaları capcanlı duracak ve onlara hitap eden bir rengi yakalamış olacaksınız.

Açık-Leylak-Rengi-Duvar-Boyası Açık Leylak Rengi

Yukarıdaki resimde örneğini gördüğünüz açık leylak rengi Filli Boya sitesinden alınmıştır.

Duvar boyası moda renklerinden olan Açık leylak rengi duvar boyası ile modayı da yakından takip etmiş olacaksınız. Dilerseniz bir kısma duvar kâğıdı yaparak, odaya ayrı bir havada katabilirsiniz. Bu güzel renge hemen hemen her şey yakışacaktır. Duvarlarda bol bol çerçeveler ya da yazılar kullanabilir ve tam bir genç odası elde edebilirsiniz.

Bu yıl genç odası kataloglarına bile baktığınızda arka fonda açık leylak rengini çok sık göreceksiniz. Kullanacağınız eşyaları bir adım öne çıkaracak olan bu renk, hem asil, hem de çok enerjik bir duygu verecektir. Dilerseniz evim her duvarında da bu rengi rahatlıkla kullanabilir ve odalarınıza leylak rengi ile ferah görüntüler oryaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Sizlerde yeni modaya uyum sağlayın ve duvar boyanız için dekorasyon modasından ilham almayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

73 queries 0,616