Home / Aksesuar / Ahşap Plastik Paravan Modelleri

Ahşap Plastik Paravan Modelleri

Dekoratif görünümlü klasik veya modern ahşap paravan modelleri, plastik malzeme kullanılarak daha hafif ve şık tasarımlarla karşımıza çıkabilmektedir.

Birbirinden Şık Ahşap Görünümlü Plastik Paravan Modelleri

Asya dekorasyon stilince daha çok görülen paravanlar gerek bir odayı ikiye bölmek gerekse dekoratif alanlar oluşturmak için üretilmiş şık ürünlerdir. Odalarınızı bölerek farklı iki mekan yapabilme olanağı sunan paravanlar birçok çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan biri ahşap görünümlü plastik paravanlardır.

Ham maddesi plastik ama ahşap görünümü verilen paravanlar çok şık görünümler veriyor. İsterseniz evin içinde isterseniz bahçenizde de dekoratif alanlar yaratabilirsiniz. Bahçenizde kullanırken oturduğunuz mekanın yakınına koyup hem dışarının sizi görmesini engelleyebilir hem de dekoratif bir alan yaratabilirsiniz. Kolay taşınabilir yıpranmaz uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlayan ahşap plastik paravanlar motif motif renk renk tasarımları ile evlerinize konuk oluyor.

Ham maddesi plastik olan ahşap görünümlü paravan modelleri katlanabilir modelleri sayesinde evde yer kaplamaz. Zaten o kadar beğeneceksiniz ki katlayıp saklamaya ihtiyaç bile duymadan sürekli paravanı bir yerlerde kullanacaksınız.

Renk renk modellerle mobilya ve evinize uygun paravan modellerini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatları ile birden fazla sayıda paravan alıp çeşitli odalarda da kullanabilirsiniz.

ahşap-görünümlü-plastik-paravan Ahşap Plastik Paravan Modelleri ahşap-plastik-paravan Ahşap Plastik Paravan Modelleri Beyaz-Ahşap-Plastik-Paravan Ahşap Plastik Paravan Modelleri

Bir önceki yazımız olan Modern Duvar Stickerları başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

78 queries 2,202