Home / Dekorasyon / Akıllı Dekorasyon fikirleri
Beautiful Küçük stüdyo daireler için akıllı Akıllı Dekorasyon fikirleri
Beautiful Küçük stüdyo daireler için akıllı Akıllı Dekorasyon fikirleri

Akıllı Dekorasyon fikirleri

Renklerle oynayın! Duvar renginizi belirlerken yumuşak renkler seçin. Ancak mobilyanızla eşleşen farklı bir renkle tek bir duvarı boyayabilirsiniz, böylece evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Duvar kağıdı uzun  süre duvarlarınızı süsleyen ve son zamanlarda çok fazla rağbet gören dekorasyon ürünüdür. Görselliği çok güzel olan göze hitap eden muhteşem motifleri mevcuttur.Size uygun bir model seçebilirsiniz. Kendi özel ürününüzü kendiniz de oluşturabilirsiniz. Seçenek çok fazla …

Yanlış aydınlatmadan sakının. Kötü ya da yanlış aydınlatılmış oda tasarımı konularında her şeye dikkat edin.Evinizi dekore ederken yalnız tavandan ışıklandırma yapmayın.Evinizdeki tavan aydınlatmasının haricinde iç mekan aydınlatmalarını kullanın. Bu, özellikle oturma odanızda daha hoş, romantik ve rahatlatıcı bir etki yaratacaktır. Lambayı yumuşatmak için lambalar çeşitli şapkalarla desteklemelidir.

Aynayı Kullanın: Girişinizde, salonunuzda, oturma odanızda,… Hatta mobilyalarınızın bir kısmı ayna ile dekore edin veya o şekilde satın alın.Ev dekorasyonunda ayna kullanarak evnizi hem daha geniş hem daha aydınlık hem de daha ferah bir görünüme  kavuşturabilirsiniz.

Canlı bitkilerle evinizi süsleyin, canlı bitkiler evinizi taze ve temiz hale getirecektir.Yapay çiçekler ise sadece toz..

Renk korkusu yaşamayın. Evinizde alışılmadık renkleri kullanmak en iyisidir. Her şey aynı renkteyken eviniz çok sıkıcı olacaktır.

Uyumsuz mobilyalardan sakının. Odanın içindeki tüm nesnelerin birbirine uyduğundan ve görevlerine uyum sağladıklarından emin olmaya çalışın.

Duvarlara çok fazla fotoğraf koymaktan sakının. Fotoğraflar harika ama duvarda en iyi iki fotoğrafa sahip olmak en iyisidir ve geri kalanı albüm için daha iyi olacaktır.

Sizler için evinizi dekore etmeden önce fikir sahibi olabilmeniz için birbirinden güzel ev dekorasyon örneklerini galeride bir araya getirdik.Galeriyi inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018 başlıklı makalemizde avize çeşitleri, Avize Modelleri ve avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,767