Home / Tasarım / Akıllı Sehpa Modelleri

Akıllı Sehpa Modelleri

Son yıllarda fonksiyonel özellikleri nedeniyle evlerde kullanılan akıllı sehpa modellerine ilgi çoğalıyor.

Akıllı Sehpa Modelleri Evlerde Kullanımı Artıyor

Salonlarınızda sık tercih ettiğiniz orta sehpaların salon dekorasyonlarında vazgeçilmez unsurlar arasında yer aldığını hepimiz biliriz. Modern şık bir orta sehpaya sahip olmanın yanı sıra dekoratif ve fonksiyonel özelliğe sahip bir sehpa tercihinde bulunarak salonlarınızda farklı ihtiyaçlarınıza cevap verecek ortamlar yaratabilirsiniz.

Farklı ihtiyaçlardan kasıt bir yemek masası tipine dönüşerek sizlere yemek yiyebileceğiniz harika bir masa yaratabilecek sehpa modelidir. Akıllı sehpa olarak adlandırabileceğimiz son derece fonksiyonel özelliğe sahip olan orta sehpalar dilediğiniz an yemek masasına dönüştürebileceğiniz modeller olarak fonksiyonel özelliğe sahip olarak salonlarınızdaki yerini korumaktadır. Bu tip bir orta sehpa tercihi yaparak akşamları kalabalık arkadaş grubunuz geldiği zaman orta sehpanızı bir okey masasına dönüştürebilir ya da yemek masası tercihinizi bu orta sehpa modelinden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Oturma odanızda yer alan mobilya tipinize uygun düşeceğinizi düşündüğünüz renk, desen ve malzeme tipi tercihiniz ile istediğiniz dekoratifliği yakalayabilirsiniz. İster yemek yiyin, ister çalışma masası gibi değerlendirin isterseniz meyve saatlerinizde bu masayı açarak misafirlerinizle hoş sohbetler ederek meyvelerinizin tadını çıkarın.

Her türlü duruma uyum sağlayacak olan masanızı kullanmanın keyfini doyasıya çıkarın.

Bir önceki yazımız olan Duvar Tabak Modelleri başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Ev Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

75 queries 1,049