Home / Dekorasyon / Altın Rengi ile Yaratabileceğiniz Dekoratiflikler

Altın Rengi ile Yaratabileceğiniz Dekoratiflikler

Lüks ev tasarımlarında görmeye alıştığımız altın rengi kullanımı modern dekorasyon örneklerinde de karşımıza çıkıyor.

Altın Rengi ile Yaratabileceğiniz Dekoratiflikler

Altın rengi dekorasyonları gösteriş ve şöhret düşkünlerinin seçimleri arasında yer almaktadır. Güneş sıcaklığı tadında bir dekorasyona ihtiyacınız varsa ve lüks ortamlar bana göre diyenlerdenseniz cesur bir tercih yaparak odalarınızda duvar rengi seçiminizi bu renk ile yapabilirsiniz.

Feng Shui’de önemli bir yeri bulunan altın renginin evde mutluluk, zenginlik ve samimi bir çekicilik oluşturduğu düşünülmektedir. Yatak odalarınızda yastık ve örtü seçimlerinizi saten altın renginde yaparak istediğiniz ortam güzelliğini yakalayabilirsiniz. Bu renkleri fildişi, krem rengi, bej ya da nötr renklerle dengeleme olanağınız bulunmaktadır. Şifonyer, duvar rengi ya da dolap rengi seçimlerinizi bu renklerden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ahşap bir dolap ile altın rengi bir duvar rengi bütünlüğü de son derece harika ortamlar yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Siz de zengin ortamların evinizde hakimiyet kurmasını istemez misiniz? Evlerinizde zenginliği yakalamak için altın renginden yararlanarak dekoratiflikler yaratmaya ne dersiniz?

Oda dekorasyonlarınızda değişim rüzgarlarını estirmek için bu renk ve bu renkle bütünleştireceğiniz dekorasyonlar oluşturmaya ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 1,628