Home / Örgü / Amigurumi Kardan Adam Desen
Amigurumi Kardan Adam Desen
Amigurumi Kardan Adam Desen

Amigurumi Kardan Adam Desen

Örme kardan adam. Gerekli Malzemeler:
1. İplik “İplik Sanat Noel” Beyaz 1 Motchek
2. İplik “Kot” veya “Pamuk altın”, yapabilirsiniz ve benzeri eşarplar ve şapkalar için benzer görüntüleri.
3. Havuç örme için turuncu iplik. “Pekhorka başarılı” ipliğini kullandım
4.3-4 Tırnak Rhinestones
5. dekorasyon için payetler
6. Glashiks için boncuk veya boncuk
7. Bir yay oluşturmak için çan ve saten kurdele talebi üzerine
8. Sentetik Dolgu
9. Kardan adam ve giysilerini örmek için № 2.5 ve 3, havuç örme için Hook № 1.4
10. Dikiş İğnesi
11. sanatsal pastel pembe, kırmızı veya allık sahne 1 vücut ve kafa örgü
Kardan Adam Örme İğnelerinin gövdesini ve kafasını ördüm № 2.5. Bezin yoğun olması gerekir.
1r – 14 döngü topla
2 s. – Purls Döngüler
3 p.-Kromovyi, her yüz halkasından 2’ye örmek için Kromovyi. Sonuç 26 döngü olmalıdır.
4 s. – Purls Döngüler
5 s. – Kromovyi, “1 ön yüz, 1 yüz Örgü 2” Bu raport serinin sonuna kadar tekrar, taç. Sonuç olarak 38 döngü elde ederiz
6 s. – Döngüler Purls.
Sonra 28 sıra örgü yüz
35 s.-Kromoemno, 7 yüz, 2 birlikte üç kez yüz, 10 yüz, 2 birlikte yüz 3 kez, 7 yüz, Kromoemno
36 P-Purls döngüsü
37 R.-Yüz Döngüler
38 R.-Purls Döngüler
39 s. – Kromovyi, 7 Facial, 2 ilmek, 10 yüz ilmek üzerindeki ön ilmeklerden 3 kez örmek, 2 ilmek, 7 ön, Kromovyi’deki 3 ilmekden üç kez örmek.
Bu dizide döngülerin sayısına geri dönüyoruz 38 ve Ezhto zaten başlıyoruz
19 satırın ön yüzeyine dokunun
58 P.-Kromoemno, “2 ön, 2 birlikte ön” serisinin sonuna kadar tekrar, taç. 29 döngünüz kalmalı
59 p.-Purls Döngüler
60 s. – Kesme, “1 ön yüzde, 2 ön yüz”, Kromoskno. Sonuç 20 döngü olacaktır.
61 p.-Purls Döngüler
62 s.-Projazat 2 birlikte önde. 10 döngü olacak.
Bir iş parçacığında çevrilecek tüm döngüler. Arka dikişi dikin.
Dikiş yaparken resme bakın. İlk olarak, iğne ark yüzlerini yakalayın. Taçın hemen yanında ve daha sonra bir insan yayı bulunur. Dikişin diğer tarafında, vb., Tek bir ipliği kaçırmadan dikişe, yani sağdan sola iğne ile çalışarak sırayla bir sırayı diğerine bağlamak gerekir.
Sonra detayı siliyorum. Paketlemeden önce kardan adamın tüm ayrıntılarını siliyorum, kapağı yıkayın, eşarp. Yıkama işleminde tüm döngüler düzleştirilir, kumaş yüceltilir. Ve elbette daha da temiz hale geliyor. Sonuçta, çiftleşme sürecinde ve satın aldığımız iplikte, genellikle alıcı beklemesi olması gerektiği kadar temiz olmayana kadar küçük safsızlıklar mümkündür. Sahne 2 örgü kolları ve bacaklar
Kollar (2 özdeş detki)
Tekerlek tellerini çevirin № 2,5 16 döngü. Örme yüz dikişi 25 sıra. Daha sonra ikisi birlikte geri döner ve iplik üzerindeki kalan halkaları hareket ettirir. Dikiş bir buzağıya benzer. Bir iş parçacığı üzerinde bağımlılık yapan döngüler. Talep üzerine tutamakların yıkanması. Kuruduktan sonra paketleme yapıyoruz.
İşlem sırasında örgü tutamakları olan genellikle iplik dikiyorum. Yani, örgü tutamaçları ve ben iplik üzerindeki halkaları çevirdiğimde, tutamacı dikmek için daha otantik bırakarak ipliği yırtıyorum ve sonra sapın üst açık kısmını yürümek ve çekmek için bir daire içinde ve kolu buzağıya dikmek için Bacaklar (2 parça)
Jant teli üzerinde 17 ilmek yazın № 2.5.
1 p.-Purls Döngüler
2 s.-Kromovyi, “1 ön, 2 ilmiğin önü” ve böylece bir dizi örgünün sonunda, Cromovyi. Sonuç olarak, 24 döngü olmalıdır.
Ardından, 10 sıra yüz pürüzsüzlüğü örün.
Döngüler kapatın.
Konuşmacıları kapatıyorum. Döngüleri 12 ve 12’de iki konuşmacıya bölerim ve 2’ye birlikte kapatırım. Bunun için üçüncü konuşmayı alıyorum. Görünüşe göre zaten bana olan bir shovchik hazır ve sonra bir bacağın sadece yanal bir shovchik var. Bacağını dikiyorum, siliyorum, kurutuyorum ve dolduruyorum, açık kısmı getiriyorum. Dikişteki iplik, bacağını çekip bacağını buzağıya dikebilecek kadar uzun sürer.

Adım üç. Örgü kapaklar ve eşarplar Örgü kapakların başlamasından önceki bir sonraki aşamada, kolları, bacakları ve gövdeli bir gövdeyi paketliyorum. Vücudumu ve başımı doldurduktan sonra yaklaşık 85-90 g ağırlığında. Örme kütük ile karşılaştırıldığında boyutta önemli değişiklikler var. Doldurmadan sonra iplik hemofili boyun bölgesine çiziyorum (bir dairede bir ipucu dikişi var başın başının önünde ve dikişin yanında gerilir arkada düğümler üzerindeki iplik bağını sıkın ve dolgudaki kafa saklamanın ortasındaki ipliği çıkaracağım.Ayrıca kalemleri ve bacakları dolduruyorum ve ayrıntılara açık delikler açıyorum.Daha sonra bir örtü örmeye başlıyorum. Genellikle bir bere için ben bir iplik “kot” (beyaz), renk de “kot”, “Pamuk Altın” veya “Alize kaşmir” kullanın. Örgü kapak Örgü № 3. Ben nasıl örgü açıklayacağım. Kapağınızın halkaları, kafanın ne kadar sıkı doldurulduğuna ve çevresi ne olacağına bağlı olacaktır.Çok fazla kardan adam bağladım, bu yüzden ne kadar işe alacağımı biliyorum.Ancak sadece deneyimli bir kişi tarafından tam olarak tanımlayabileceksiniz. Eğer aniden ilk şapka boyutta pek görünmüyorsa-merak etmeyin.Yeni de zaten ayarlayın ve bağlayın. İlk kapak yeni bir kardan adam bağlayacaktır.Kap. CAP’deki iplikleri değiştirirken, kapağın dikilmesi gerektiğini düşünün, bu nedenle kök altındaki iplikleri yırtmayın. 48 döngü beyaz bir iplik çizin. Elbise bağlamanın 4 sırası vardır. Ana rengin dişini takın (istenirse kırmızı, mavi, yeşil vb.). Ve bu satırda ilmek sayısını 50-51’e kadar artırıyorum. 14 sıra ön pürüzsüz. Bir sonraki sıra: Taç, “2 yüz, 2 birlikte ön” sıranın sonuna kadar örülmüş, taç. Örgü olmadan üç sıra azalır. Daha sonra CAP’ın üstünü oluşturmaya başlarız: 1 loop’un her iki tarafında her ikinci sırada (ön sıralarda) aşağıya doğru konuşuruz ve böylece konuşmacılar 12-13 loop olmayacak kadar. 1 ön, sonra 2 birlikte ön, son 4 ilmek örgü ve tekrar örgü sonunda 2 birlikte ön, 1 yüz ve taç 12-13 konuştu döngüler kalır (başlangıçta bana göre 50 veya 51 ), beyaz bir iplik ekliyoruz ve bu ilk sırada beyaz bir iplikle (bir lise içinde) ilmek sayısını 16’ya çıkarıyoruz. Düz 7 sıra örün. Sonra iki döngüye ön tarafa dokunuyoruz ve kalan döngüler bir iş parçacığına çevriliyor. Dikiş Kapağı. Beyaz kısım beyaz iplikle dikildiğinde, renkli kısım renkli iplikle birlikte dikilir. Dikiş, gövdeye ve kulplara ve bacaklara benzer (her iki taraftaki taçtan ilk ön döngülerin jumperları için) .Kap dikildiğinde, ponponu doldurun ve bir tur vermek için tabana getirin şekillendirirler. Daha sonra kardan adam üzerindeki kapağa bağlandığı için ipliği yeniden doldurmam.
Eşarp. “Cin” veya “Pamuk Altın”, “Alize kaşmir” iplik kullanıyorum. Konuşmacı dial 2.5 98-100 döngüler dial ve 8 satır örgü örme. Sonra döngüleri kapatıyorum. Saçak yapıyorum. Atkı uçlarında Pompas yapabilirsiniz. 4 numaralı örgü musluğu İplikten ördüğüm musluğu “Pekhorka başarılı” tığ işi 1.4. Bir kayar halkada 7 SBN, daha sonra her SBN’de bir spiral üzerinde 2 SBN-Toplam elde etmek için 14 SBN var. Daha sonra artış-azalma olmadan 14 SBN 7 sıra örmek. Ve sonra ağzı bir havuç gibi olacak şekilde azaltmaya başlamalıyız.Bunu yapıyorum: İlk olarak, üç döngüyü azaltın (birlikte 2, 3SBN, 2 birlikte, 3 SBN, 2 birlikte, 2SBN) 11 döngü olmaya devam ediyor, Daha sonra diyafram azalacaktır. Sonraki 11SBN serisiSonra 3 Ubavki (2 birlikte, 2SBB, 2 birlikte, 2SBN ve 2 birlikte, 1 SBN) ve yavaş yavaş doldurmayı unutmayın. Dolguyu sıkıca bükün ve iğne-shershatki’yi doldurun.Kubavoki’yi kazanın: 2, 1SBN, 2 birlikte ve sonra döngüler kalan ve ipliği havuçtan uç delicinin ortasından getirin ve yüzüne dikiş. Döngülerin sayısının 7’den 14’e çıktığı ikinci havuç sırasını çekiyorum.Ancak, iplik kalınlığımdan farklı olabileceğinden ve her birinin sahip olduğu için havuç uzunluğunu kendi başınıza ayarlamanızı tavsiye ederim. kendi örgü yoğunluğu. Havuçlarım yaklaşık 3 cm uzunluğunda

Aşama 5 Kardan Adam Montajı ve TasarımıYani, kardan adam montajına başlayalım. Tüm detaylar tam ve açık kenarlarınızda olmalı ve sıkılmalıdır. Kalemleri nasıl çekiyorum. Her iki tutamacı da bir boyun için birinci ve ikinci azalmalar ve artışların ve buna göre sondan bir önceki ve son azalmanın (ikinci tutamak) metalarına uygulayarak bir daire içinde yapıyorum. Kardan adamın vücuduna bakın ve boyun bölgesindeki bu yerleri bulun ve arka dikişten simetrik olarak sapları takın ve herhangi bir oyuncağın sapları çivilenirken dikin. İlk fotoğrafa benziyorsun. Kollar dikiş yaparken, kolun dikişine dikkat edin. İçine ve aşağıya koyun, o zaman görünür değildi. Kardan adam kolları dışarı sopa. İplikleri tutturuyorum, ancak kolları güzelce ve yapıştırmayan balıkları kesip yapıştırmaya devam etmiyorum.Bu amaçla, genellikle omzun olduğu bir yerde bir omuzdaki sapa bir iğne yapıştırıyorum ) aşılanması. İçini dışarı çekiyorum ve ikinci fotoğrafa bir iplik koyuyorum. Sonra yarım santimetrelik bir geri çekildim ve ikinci tutamağın omzundaki bir ipliği simetrik olarak ve birincisinde çıkardıktan sonra, bir sapa ve bir gövdeye ikinci sapın içinden ve içinden yapışıyorum. Kulpları buzağı boyunca simetrik olarak eşit bir şekilde tutun.Daha sonra yine bir ipliği gerdiği ve bir sapı delen bir yerden yarım santimetreye yapıştım, bir buzağı vyvovku, ilk sapta tekrar girdiği aynı yerde tekrar ikinci tutamacı bir buzağı ve sonra bir iplik basın ve kolları bir buzağı bastırılır. Esnetme! Gerginliği, kollar yapışmayacak ve omzuna bastırılmış koltuk kalmayacak şekilde ayarlayın. Oraya bir plachiko getirdiğin biraz açık olmalı. Ve sonra iğne Shershatkoj (hangi diker) dolgu maddesini içeriden sabitleyebilir. Her şey ayarlandığında ipliği sapın altında bir yere götürün ve sabitleyin. İkinci koldaki iplik de derin bir gövdede sabitlenir ve çıkarılır. Kalemler dikilir, bacaklar çivilenir. Arka dikişte ve üzerinde 18. sırayı buluyorum

Bir önceki yazımız olan Amigurumi Kar Ayısı Ücretsiz Desen başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About yzy

79 queries 0,689