Home / Tekstil / Bahariye Pop Art Halı

Bahariye Pop Art Halı

Son yılların trendlerinden olan pop art tarzı, Bahariye halı modelleri ile zeminleri de süslüyor.

Bahariye Pop Art Halı Modelleri

Tüketiciye kıymet veren bir politikayı benimseyen Bahariye Halı, ‘’Senin Yerin Özel’’ sloganıyla karşımıza çıkıyor. Halı dünyasının o birbirinden göz alıcı motiflerini koleksiyonunda barındıran tecrübeli halı markası, bu yılı için ürünlerini piyasaya sürdü. Aradan yıllar geçse de evimizin vazgeçilmez parçası olacak olan halılar, zerafeti simgeleyen ince çizgilerle buluşuyor. Bahariye halı binbir çeşit halı modelini sadece tüketicinin kendisini özel hissetmesi için üretiyor.

Her türlü zevke göre işlenmiş, estetik bir görüntüye sahip bu halılar içerisinde, dilerseniz el dokuması görünümü olanlarını dahi bulabilirsiniz. En çok ilgiyi ise son dönemlerde oldukça dikkat çeken pop art halı modelleri görüyor. Bu modeller tek kelimeyle gelenekselliğin modernilikle buluşmasını simgeliyor. Bahariye Halı, pop art halı modelleriyle bir devrim yaratarak, göz kamaştırıcı ürünlerini ayaklarımıza kadar getiriyor.

Fiyatları 250 TL ile 400 TL arasında değişiklik gösteren bu halıların %95’i akriliktir. Temizliği oldukça basit olan Bahariye Pop Art halı modellerini her boy ve ebatta bulabilir veya yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Taç Perde Modelleri başlıklı makalemizde Perde Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

73 queries 0,699