Bahariye Pop Art Halı

sponsorlu reklamlar

Son yılların trendlerinden olan pop art tarzı, Bahariye halı modelleri ile zeminleri de süslüyor.
Bahariye Pop Art Halı Modelleri

Bahariye Pop Art Halı Modelleri

Tüketiciye kıymet veren bir politikayı benimseyen Bahariye Halı, ‘’Senin Yerin Özel’’ sloganıyla karşımıza çıkıyor. Halı dünyasının o birbirinden göz alıcı motiflerini koleksiyonunda barındıran tecrübeli halı markası, 2013 yılı için ürünlerini piyasaya sürdü. Aradan yıllar geçse de evimizin vazgeçilmez parçası olacak olan halılar, zerafeti simgeleyen ince çizgilerle buluşuyor. Bahariye halı binbir çeşit halı modelini sadece tüketicinin kendisini özel hissetmesi için üretiyor. 

Her türlü zevke göre işlenmiş, estetik bir görüntüye sahip bu halılar içerisinde, dilerseniz el dokuması görünümü olanlarını dahi bulabilirsiniz. En çok ilgiyi ise son dönemlerde oldukça dikkat çeken pop art halı modelleri görüyor. Bu modeller tek kelimeyle gelenekselliğin modernilikle buluşmasını simgeliyor. Bahariye Halı, pop art halı modelleriyle bir devrim yaratarak, göz kamaştırıcı ürünlerini ayaklarımıza kadar getiriyor. 

bahariye pop art istanbul halı modeli harf desenli bahariye pop art halı harfli bahariye pop art halı london bahariye pop art halı rock bahariye pop art halı saat içerikli bahariye pop art halı yazılı bahariye pop art halı fiyatları

Fiyatları 250 TL ile 400 TL arasında değişiklik gösteren bu halıların %95’i akriliktir. Temizliği oldukça basit olan Bahariye Pop Art halı modellerini her boy ve ebatta bulabilir veya yaptırabilirsiniz.  

sponsorlu reklamlar

Bahariye Pop Art Halı yazısı Bahariye Halı, Halı Modelleri, kategorilerinde yayınlanmaktadır.
Google+ Facebook Twitter kolay dekorasyon