Bahariye Pop Art Halı

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+1

Son yılların trendlerinden olan pop art tarzı, Bahariye halı modelleri ile zeminleri de süslüyor.

Bahariye Pop Art Halı Modelleri

Tüketiciye kıymet veren bir politikayı benimseyen Bahariye Halı, ‘’Senin Yerin Özel’’ sloganıyla karşımıza çıkıyor. Halı dünyasının o birbirinden göz alıcı motiflerini koleksiyonunda barındıran tecrübeli halı markası, bu yılı için ürünlerini piyasaya sürdü. Aradan yıllar geçse de evimizin vazgeçilmez parçası olacak olan halılar, zerafeti simgeleyen ince çizgilerle buluşuyor. Bahariye halı binbir çeşit halı modelini sadece tüketicinin kendisini özel hissetmesi için üretiyor.

Her türlü zevke göre işlenmiş, estetik bir görüntüye sahip bu halılar içerisinde, dilerseniz el dokuması görünümü olanlarını dahi bulabilirsiniz. En çok ilgiyi ise son dönemlerde oldukça dikkat çeken pop art halı modelleri görüyor. Bu modeller tek kelimeyle gelenekselliğin modernilikle buluşmasını simgeliyor. Bahariye Halı, pop art halı modelleriyle bir devrim yaratarak, göz kamaştırıcı ürünlerini ayaklarımıza kadar getiriyor.

Fiyatları 250 TL ile 400 TL arasında değişiklik gösteren bu halıların %95’i akriliktir. Temizliği oldukça basit olan Bahariye Pop Art halı modellerini her boy ve ebatta bulabilir veya yaptırabilirsiniz.

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+1Kategori: Tekstil

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Son Yorumlar

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri