Home / Aydınlatma / Balkon Lamba Modelleri

Balkon Lamba Modelleri

Akşamları balkon keyfi, aydınlatmayı sağlayan dekoratif görünümlü balkon lamba modelleri ile daha bir artıyor.

Dekoratif Balkon Lambası Modelleri

Sıcak yaz günlerinin gelmeye başladığı şu aylarda balkon ya da teraslar düzenlenmeye ve dekore edilmeye başlandı bile. Sıcak havalarda tatile çıkmadıysanız ya da bir bahçeniz yoksa mutlaka balkonlar derdinize derman olacaktır.

Günün büyük çoğunluğunu balkonlarda geçirmeye başlayacak ve aynen balkon küçük bir oturma odası halini alacaktır. Peki akşamları daha bir önem arz eden balkonlar nasıl aydınlatılmalı. Üretici firmalar balkonlar için özel olarak tasarladıkları balkon lambaderleri ile balkonlarınıza şık bir ambiyans verebilirsiniz.Dekoratif ve fonksiyonel lambalar balkonunuzda otururken harika bir görünüm sağlayacaktır.

İster sarkıtmalı isterseniz yerden sabit modellerle isterseniz de balkonların parmaklıklarına monte edebileceğiniz hem de yer kaplamayan modelleri tercih edebilirsiniz. Cam, ahşap,metal işlemeli modellerle balkon dekorasyonunuza harika bir görünüm verebilirsiniz. Özellikle balkonlar küçük olduğu için yer kaplamaması açısından üstten sarkıtmalı ya da parmaklık arasına yerleştirilen lamabderler çok uygun olur hem de dekoratif bir hava verebilir.

Sıcak yaz aylarında serin akşam vakitlerini değerlendirmek sevdiklerinizle içinizi serinleten sohbetler etmek ne kadar güzel olacaktır kim bilir?

About yzy

75 queries 1,431