Çamaşır Sepeti Modelleri

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+3

Genelde banyolarda kullanılan çamaşır sepeti modelleri, kirli eşyaların ortadan kaldırılmasında yardımcı olmasının yanında dekoratif görünümleriyle de dekorasyonunuza farklı bir etki veren aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Banyo Kirli Çamaşır Sepeti Modelleri.

Banyolarda belki en çok ihtiyaç duyulan aksesuarlar arasında yer alan çamaşır sepeti modelleri sayesinde kirli eşyaların ortadan kalkarak daha derli toplu bir görünüm elde edilmesi sağlanabilmektedir. Banyonuzda veya çamaşır odanızda bulunan klasik eski çamaşırlıklardan sıkıldıysanız daha dekoratif görünümlü modellere bakabilirsiniz. Bu estetik görünümlü kirli sepeti çeşitleri banyonuzda kullandığınız dekorasyona canlılık getirdiği gibi yeni bir şıklıkda ekleyecektir.

Birçok firmanın satışa sunduğu çamaşır sepetleri farklı malzemelerle karşımıza çıkabilmektedir. Bunlar arasında kumaş, bambu, ahşap, hazır gibi modellere sık sık rastlayabilirsiniz.

Terciğinize göre beyaz, gri gibi farklı renklerde bulabileceğiniz bu modelleri büyük alışveriş marketlerinde, temizlik ürünleri satan yerlerde, koçtaş, ikea, mudo, pratiker, tekzen gibi mağzalarda bulabileceğiniz gibi internet üzerinde satış yapan bir çok sitelerde bulabilirsiniz.

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+3Kategori: Banyo
Etiketler:
Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Reyhan 7 Mart 2015

    Bunlar bir harika ya. Bende banyoma bunlardan almak istiyorum. Fiyatları hakkında bilgi verir misiniz.

Son Yorumlar

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri