Home / Mutfak / Bauhaus Mutfak Dolapları

Bauhaus Mutfak Dolapları

Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Bauhaus firmasının ürünleri arasında yer alan hazır mutfak dolapları, onlarca modeliyle sizi şubelerinde bekliyor.

Bauhaus Hazır Mutfak Dolapları ve Modelleri

Ortalama 50 yıllık bir tecrübeyle uluslararası standartlarda çalışan Bauhaus şubelerinde mutlaka herkes evinin ihtiyaçlarına göre bir ürün bulacaktır.

Ülkemizin önemli yapı marketlerinden biri olan Bauhaustaki reyonlar gerçekten büyük bir emek sarf edilerek oluşturulmuş. En çok ilgiyi evin alanlarını konu alarak dizayn edilmiş bölümler çekmekte. Özellikle bayanların beğenisine sunulan Bauhaus hazır mutfak modelleri gerçekten hayallerin de ötesinde bir görüntü sergiliyor. 2013 yılının başlarında kataloğuna ulaşabildiğimiz bu büyük yapı marketin, hazır mutfak modelleri fiyatları 900 liradan başlayıp 1600 lira arasında. Bu fiyat kullanılan malzemenin kalitesine ve dayanıklılığına göre değişiklik gösteriyor. Ürünler arasında en çok rağbet görenler; Nilüfer, Madrid ve Espana hazır mutfaklar.

Bir bütün olarak satılan hazır ürünler haricinde, ihtiyaç duyduğunuz parça ürünleri de gözden geçirebilirsiniz. Mutfak dolapları her renk ve boyutta üretilerek, en uygun parçayı en ucuz bütçeyle seçmenize yardımcı oluyor.

Bauhaus şubelerinden alacağınız ürünlerin çok uzun yıllar garantisi olduğunu da belirtelim. İstanbul un kolay bölgelerinde bulabileceğiniz bu yapı markete servislerle de ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstikbal Mutfak Masası başlıklı makalemizde İstikbal Mobilya ve Masa Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

70 queries 0,412