Bej Rengi Duvar Boyası

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Filli boya, Marshall, Dyo gibi firmaların duvar boyaları kataloglarında rahatlıkla bulacağınız bej rengi, tadilat zamanlarında klasik akla gelen boyalar arasında bulunuyor.

Bej Rengi Duvar Boyaları ile Dekorasyon Önerileri

Evlerde ve iş yerlerinde en çok kullanılan renklere şöyle bir bakarsak tercihler hep açık renklerden yana olmuştur. Özellikle bej ve tonları duvarlarımızın vazgeçilmezleri arasındadır. Zaman-zaman canlı renkler moda olsa da bej rengi duvar boyası asla alıcılığını yitirmez.

Hem ortamı daha aydınlık göstermesi, hem de estetik ve yumuşak bir görünüm vermesi amacıyla bej duvar boyası en çok tercih edilenler arasına girmeyi başarmıştır. Sarı ve grinin harmanından ortaya çıkan bej rengi, genel olarak salon, oturma odası, misafir odası gibi alanlarda kullanılırken, halı, perde, koltuk gibi ev dekorasyonunda kullanılan ürünlerde de görmemiz mümkündür.

Bej rengi duvar boyasıyla birlikte kullanacağınız aksesuarlar alanınıza şık bir dokunuş getirebilir. Bunun yanı sıra kullanabileceğiniz diğer tonlar ise kum beji, sahra bejidir. Bu tonlarla birlikte kirli beyaz, pembesi, yeşilimsi renklerle dizayn edilebilmektedir.

Bej renk boyası her ne kadar tüm renklere uyum gösterebilse de, donuk bir renk olduğundan zamanla sıkılabilirsiniz. Bunu önlemek için daha koyu tonlarda olan siyah vengeyi tercih edebilirsiniz.

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Kategori: Dekorasyon

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri