Home / Aksesuar / Bellona Ayna Modelleri ve Fiyatları

Bellona Ayna Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonu aksesuarları arasında bulunan ayna modelleri şimdi Bellona farkıyla özel fiyatları ve katitesiyle şubelerinde.

Bellona Dekoratif Modern Ayna Modelleri ve Fiyatları

Dekorasyonun miyenk taşlarından biri olan dekoratif aynalar her evin ihtiyacı olan ürünleridir. Gerek kullanışlıkları gerekse mekanlara kattıkları dekoratif modern hava ile salonları oturma odalarını antreleri hatta yatak odalarını harika bir biçime sokabiliyor.Evin atmosferini tamamiyle değiştirebilecek Bellona dekoratif ayna modelleri mobilyalarınıza uyumluluğu ve şık görünümleri ile çok tercih edilmektedir. Hatta şıklığının yanında doğru bir biçimde yerleştirilmiş aynalar evin ışığını bile etkiler.

Bellonanın çok özel tasarımlarına göz atmadıysanız mutlaka bakmanızı öneririz. Dekortrenleri farkı ile sizlere çok özel dekoratif Bellona ayna modellerinden derleme modelleri sunacağız. Eminiz ki mobilyalarınıza ya da evinizin dekorasyonuna uygun modeli bulabileceksiniz.

İster klasik ister modern tarzlarda oluşturulan ayna modelleri kırılmaz camdan tasarlanarak uzun yıllar kullanım sağlar. Dekoratif duvar aynaları meknanıza pozitif bir enerji verirken gelen misafirleriniz tarafından çok beğenilecektir. Bellona dekoratif ayna modellerini salonlarda antrede dresuar başında yatak odalarında oturma odalarında şık bir biçimde kullanabilirsiniz.

Çerçeveleri ile görünümüne renk katan aynalarla evinizin dekorasyonunu tamamiyle değiştirebilirsiniz. Bellona ayna fiyatları 100 TL ve 500 TL arasında değişen modelleri evlerinizde kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Salon Ayna Modelleri başlıklı makalemizde Ayna Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 1,258