Home / Mobilya / Bellona Yatak Modelleri

Bellona Yatak Modelleri

Huzurlu ve rahat bir uyku için Bellona yatak modelleri sizleri bayilerinde bekliyor.

Bellona Üstün Konforlu Yatakları

Kalitesi ve konforu ile fark yaratan Bellona mobilya ürünlerinde olduğu kadar yatak modellerinde de iddialı. Rahat konforlu kullanışlı ve uzun ömürlü yatak modelleri çok uygun fiyatlarla sizlerin olabilir.Üstün teknoloji ile üretilen yatak modelleri vücut sağlığınız düşünülerek itina ile tasarlanmaktadır.

Bellona yataklar vücudunuzu her yerinden aynı anda kavrayarak rahatsızlık vermez.Full ortopedik, yaylı ve ergonomik yapısı ile uzun yıllar kullanılmaya müsaittir. Her türlü ölçüde üretilen şık ve kullanışlı yatak modelleri her bazaya ve karyola ile uyumludur.

Yıllarca dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz üstün konfora sahip yataklar ter geçirmeyen yapıda üretilmektedir. Geçirgen ve hava alan yapısı sayesinde sizi de terletmeyecektir. Bel ve sırt ağrısı çekenlerin yüksek oranda rahatsızlığını giderici konforlu yataklar her eve lazım.Tek ve çift kişilik olarak farklı ebatlarla yatak odanıza uygun büyüklükte olanı tercih edebilirsiniz. Bellona yataklarda yatarken sanki bulutların üzerindeymiş gibi hisse kapılabilirsiniz.

Nasıl yatıp ne ara uyuduğunuzu bile anlayamayacaksınız. Yatakların fiyatlarını merak edenler varsa Bellona mağazalarına uğrayabilir ya da internet sitesini ziyaret edebilirler.

Bir önceki yazımız olan L Gardrop Modelleri başlıklı makalemizde Gardrop Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,397