Home / Mutfak / Bernardo Kahvaltı Takımı

Bernardo Kahvaltı Takımı

Bernardo, günün ilk öğünü için hazırladığı kahvaltılık takımları, modern çizgileri, şıklıklarının yanında sade ve hoş görünümleriyle bayanların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Bernardo Kahvaltı Takımları Modelleri

Mutfak ürünleri arasında olmazsa olmazların başında gelen kahvaltı setleri, herkesin çeyizinde ya da evlerinde bulunması gereken bu üründür. Alacağınız bir kahvaltı seti takımı, misafirlerinize güzel sunum yapmanız için yardımcı olacak ve şık tasarımlar ile gelen herkesi mest etmeyi başaracaktır. Özellikle 2013 Bernardo kahvaltı takımı modelleri ile sofralarınızı donatabilir ve hem farklı masalara imza atabilir hem de güven içinde yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Bernardo kahvaltı takımı modellerini incelerken ve satın alırken, dilerseniz 6 kişilik ya da daha kalabalık bir aile iseniz 12 kişiliğe kadar takım halinde satın alabilirsiniz. Eğer renkli bir sofra yaratmak isterseniz, Bernardonun renkli ürünlerinden seçebilir ya da daha sade tasarımlar seviyor iseniz hafif desenli krem rengi ürünleri satın alabilirsiniz.

Günlük hayatta her zaman kullanabileceğiniz gibi sadece özel misafirlerinize de rahatlıkla çıkartabilirsiniz. Kırılan parçalarınızı ise Bernardo mağazalarından temin edebilir ve her zaman tam takım bir ürün kullanmaya devam edebilirsiniz. Genellikle ürün içinde birkaç parça servis tabağa, çay fincanları ve servis tabağı bulunan paketler alabileceğiniz gibi kendi tasarımınızı kendinizde oluşturabilirsiniz.

Bernardo kahvaltı takımı modellerinde daha çok İngiliz tarzını görecek ve çiçek desenleri ile hem şirin hem de ağır bir hava yaratmış olacaksınız. Ortalama fiyatları 250 lira gibi başlayan kahvaltı takımlarından en az bir set alarak özel günlerinizde kullanmak üzere satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Biev Süt Şişeleri başlıklı makalemizde Biev Ürünleri ve Şişe Aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

70 queries 0,369