Home / Aksesuar / Salon Ayna Modelleri

Salon Ayna Modelleri

Birbirinden güzel ayna modelleri ile salon dekorasyonunuza yeni bir soluk getirebilir, daha şık mekanlar oluşturabilirsiniz.

Birbirinden Dekoratif Salon Ayna Modelleri

Aynalar evlerimizde vazgeçemediğimiz ürünlerdir. Hanımlar bile ufacık da olsa çantalarında bile aynaya yer vermektedirler. Ayna yaşam alanlarımıza şık bir görünüm sağlayan ev dekorasyonunda olmazsa olmaz bir araçtır. Özellikle salonlarda sıklıkla kullanılan aynalar salon dekorasyonuna yadsınamaz bir şıklık kazandırmaktadır. Yıllardan beri salon şifonyerinin üzerinde sergilenen dekoratif aynalar şimdilerde duvarlarda ya da ayaklı olanları bile kullanılmaktadır. Kısacası hayatımızda vazgeçemediğimiz aynalar her mekanda yer alan büyüklü küçüklü dekorasyon aracı olmuşlardır.

Yatak odasında antrede salon ve oturma odasında hatta banyo ve tuvaletlerde bile aynalar şık bir şekilde sergilenmektedir. Aslında büyük oteller ve restaurantlarda gördüğümüz dekoratif aynalar birkaç boyut küçük modelleri evlerimizi süslemeye başlamışlardır. Ççerçeveli ayna modelleri ya da özel kesim ayna modelleri ile evlerimizde daha farklı mekanlar yaratabiliriz. Son yıllarda özel olarak tasarlanan aynalardan saat ya da süs eşyası da yapılmaktadır.

Salonlarınızda mobilyalarınızla uyumlu odanın atmosferini değiştirebilecek büyük ya da küçük dekoratif aynalar kullanmak odaya daha ayrı bir hava katacaktır. Her zevke ve bütçeye uygun ayna modelleri ile salonlarınızı süslemeye hazır.

Bir önceki yazımız olan Modern Mutfak Saati Modelleri başlıklı makalemizde Mutfak Aksesuarları ve Saat Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 1,019