Home / Dekorasyon / Bohem Tarzı Yatak Odası Tasarımı Modelleri

Bohem Tarzı Yatak Odası Tasarımı Modelleri

Ev dekorasyonu çeşitleri arasında yer alan bohem tarzı yatak odası tasarımlarına da farklı bir hava veriyor.

Bohem Tarzı Yatak Odası Tasarımı Modelleri

Tamamen salaş ve özgür bir stil olarak bilinen bohem tarzı dekorasyon anlayışında etnik desen uygulamaları, canlı renkler ve bunların arasında kahverengi kullanımına sıklıkla rastlanmaktadır.

Rahatlığı ön plana alarak dizayn edilmiş bohem yatak odası modellerini incelediğiniz zaman siz de bu tarz bir yatak odası modeline sahip olmak için adeta can atacaksınız. Yatak odam bohem tarzı olsun ama aynı zamanda şık olsun diyorsanız yatak örtülerinde, perdelerde, halılarda farklı desenleri bir araya getirmek için çaba harcarsanız istediğiniz şık ve rahat ortamı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Bu yatak odası tasarımında toprak rengi ile beraber özellikle mavi, sarı, turuncu, pembenin canlı tonlarından yararlanılmaktadır.

Etnik desenlerden yararlanarak bu tarzı yatak odalarında yaşatan pek çok bayan bulunmaktadır. Eğer renk tercihlerinizde fazla renk seçeneğinden yararlanmak istemiyorsanız tavan ve duvarlarda açık renk tercihlerinde bulunabilirsiniz. Bununla bütünlük sağlaması açısından canlı renk tercihlerinizi yaparken aksesuar tercihlerinde bulunmanız önerilmektedir.

Modern, rustik, endüstriyel, romantik, vintage gibi stillerden yararlanarak hazırlayacağınız bu harika yatak odasına kavuşmak için sabırsızlanmıyor musunuz?

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

79 queries 2,383