Home / Mobilya / Boy Aynası Modelleri

Boy Aynası Modelleri

Duvar aynası olarakta bilinen boy aynası modelleri, işlevlerinin yanında dekoratif ve şık görünümleriyle ev dekorasyonuna canlılık getirecektir.

Boy Aynası Modelleri ve Fiyatları.

Özellikle kadınların vazgeçemedi aynalar birçok model ve ebatlarda evlerdeki yerlerini alıyorlar. Özellikle en çok talep görenler arasında yer alan boy aynası evin birçok alanlarında rahatlıkla kullanabilir. Eğer yatak odanızda bir ayna yok ise, müsait olan bir duvara çaktıracağınız bir ayna ya da ayaklı şık bir boy aynası koyarak hem odaya derinlik katabilir hem de denediğiniz kıyafetlerinizi daha yakından ve titizlik ile inceleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Boy aynasının en çok kullanıldığı bir diğer köşe ise, genellikle sokak kapılarının en yakında olan duvarlardır. Evden çıkmadan önce yapılacak birkaç rötuş için bir aynaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Kapınızı açtığınızda hem hoş bir görüntü verecek hem de siz bu aynayı çok sık kullanarak en fazla değerlendireceğiniz aksesuar olarak evinizde yer alacaktır.

Eğer sade ve basit bir boy aynası istiyorsanız, İkea gibi yapı marketlerinde yaklaşık 40 liradan başlayan fiyatlara satın alabilirsiniz. Gösterişli bir ürün ve özellikle çerçeveli ya da taşlar ile süslenmiş bir boy aynası arıyorsanız kesenin ağzını biraz daha fazla açmanız gerekiyor. Ortalama fiyatları 150 lira gibi başlayan bu aynalar sadece gösterme görevi değil, eve hava veren en güzel aksesuar görevini de görüyor.

Tek sıkıntısının biraz fazla temizlik isteyecek bir ürün olmasının dışında hiçbir negatif özelliği yoktur. Kendinize güzel ve gösterişli bir aynadan bakmak çok daha keyifli ve eğlenceli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Weltew Köşe Takımı başlıklı makalemizde Koltuk Modelleri, Köşe Takımları ve Weltew Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

69 queries 0,349