Bungalov Evler

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Bungalov tarzı ev modelleri genellikle tatil yörelerinde otel ve tatil köylerinde görmeye alışkın olduğumuz ahşap diğer adıyla kütük evlerdir.

Bungalov Evler Doğal Kütük Yapılar

Tatil köylerinde ya da tatil yörelerinde sık rastlanan bungalov evler kütükten yapılmaktadır. Tek veya çift katlı ahşap evler olarak bilinen bu evler fazla yağış almayan bölgelerde sık rastlanan evler arasındadır.

Bulundukları ortama egzotiklik katan bu evler son derece ekonomik fiyatlarla elde edilmektedirler. Bungalov evler tatil amacı ile gittiğiniz yerlerde yararlandığınız zaman ne kadar kullanışlı ve hoş tasarımlı bir ev olduğunu anlayacağınız evler arasında yer almaktadır. Dış kaplamalarında ahşap ya da siding kullanılarak yapılan bu evler son derece konforlu evler olarak bilinmektedir. Ağva, Şile, Bodrum, Balıkesir, Antalya, İstanbul, Olympos, Sapanca, Bolu, Mersin, Abant ve Alanya da sık rastlayabileceğiniz ev tarzları olarak bilinmektedir. Son derece şirin ve sıcak görünümlü olan bu evlerde kalmak istediğiniz kişi sayısına göre oda sayısı fazla olan ev seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Doğal sağlıklı yollarla yapılan bu ev tasarımları tatilcilerin çoğunun tercih ettiği ev seçenekleri arasında yer almaktadır. Siz de tatil yapmak için gittiğiniz tatil bölgelerinde bungalov evlerde tatil yapmaya ne dersiniz?

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Kategori: Yapı

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Son Yorumlar

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri