Home / Yapı / Bungalov Evler

Bungalov Evler

Bungalov tarzı ev modelleri genellikle tatil yörelerinde otel ve tatil köylerinde görmeye alışkın olduğumuz ahşap diğer adıyla kütük evlerdir.

Bungalov Evler Doğal Kütük Yapılar

Tatil köylerinde ya da tatil yörelerinde sık rastlanan bungalov evler kütükten yapılmaktadır. Tek veya çift katlı ahşap evler olarak bilinen bu evler fazla yağış almayan bölgelerde sık rastlanan evler arasındadır.

Bulundukları ortama egzotiklik katan bu evler son derece ekonomik fiyatlarla elde edilmektedirler. Bungalov evler tatil amacı ile gittiğiniz yerlerde yararlandığınız zaman ne kadar kullanışlı ve hoş tasarımlı bir ev olduğunu anlayacağınız evler arasında yer almaktadır. Dış kaplamalarında ahşap ya da siding kullanılarak yapılan bu evler son derece konforlu evler olarak bilinmektedir. Ağva, Şile, Bodrum, Balıkesir, Antalya, İstanbul, Olympos, Sapanca, Bolu, Mersin, Abant ve Alanya da sık rastlayabileceğiniz ev tarzları olarak bilinmektedir. Son derece şirin ve sıcak görünümlü olan bu evlerde kalmak istediğiniz kişi sayısına göre oda sayısı fazla olan ev seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Doğal sağlıklı yollarla yapılan bu ev tasarımları tatilcilerin çoğunun tercih ettiği ev seçenekleri arasında yer almaktadır. Siz de tatil yapmak için gittiğiniz tatil bölgelerinde bungalov evlerde tatil yapmaya ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Ahşap Evler başlıklı makalemizde Ahşap Evler ve Ev Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

73 queries 0,661