Çakıl Taşı Rengi Boya

Share on Facebook6Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Çakıl taşı rengi duvarlarınıza farklı bir atmosfer getirebilir. Tabiattan esinlenerek ortaya koyulan boya rengi çakıl taşı, yanında kullanacağınız kül bulutuyla güzel bir kombinasyon elde edebilirsiniz.

Çakıl Taşı Rengi Boya ile Şık Görünümlü Duvarlar

Ev sahibi olmak isteyen, yeni bir ev hayali kuran kişiler ilk olarak satın alacakları evlerin genişliğine ve ferahlığına odaklanırlar. Elbette evin büyük ve geniş olması çok önemli olmakla beraber fiyatını da belirleyen hususlardan bir tanesidir. Bir ev düşünelim ki çok büyük, tıpkı hayallerinizdeki genişliğe sahip, fakat duvarların rengi siyah. Her ne kadar zevkler ve renkler tartışılmaz dense de, çoğumuz için duvarları simsiyah olan bir ev, olumsuz düşüncelere sebep olacaktır. Yukarıdaki resim Marshall, çakıl taşı kül bulutu duvar boyası görselinden alınmışıtır.

ÇakılTaşı Duvar Rengi Boya

Tabiatta bulunan birçok renk, evlerimizin içine kadar girerek, karakterimiz ve hayatımıza müdahil olmaktadır. Bazı renkler dinlendirici bazıları ise canlandırıcı özelliğe sahiptir. Biz renklerin dünyasından olan ve dinlendirici, huzur verici, sakinleştirici bir özelliği çakıl taşı renginden bahsetmek istiyoruz. Kendisine uygun kül bulutu rengiyle uyumlu bir görünümü olan bu duvar renginin beyaza yatkın görünüşü temizliği ve istikrarı temsil ederek asla kir göstermeyecektir.

Her gününüz yoğun geçiyor ve sürekli stres altında bir yaşam sürüyorsanız, duvarları çakıl taşı rengiyle kaplı bir odanın size ne kadar huzur verdiğini hissedebilirsiniz.

Share on Facebook6Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Kategori: Dekorasyon

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Son Yorumlar

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri