Home / Yapı / Cam Lavabolar

Cam Lavabolar

Hemen hemen her renk ve ebatta bulabileceğiniz cam lavabolar, gösterişli ve dekoratif görünümleriyle sadece banyolarda değil tüm mekanlarda tercih ediliyor.

Cam Lavabolar ile Gösterişli Mekanlar

Evimizdeki en önemli iç mekânlardan biri şüphesiz ki banyolar. Dekorasyon olarak belki de fazla özen gösterilmiyor ama bence aslında en çok özen gösterilmesi gereken mekânların başında geliyor.

Banyoda rahatlığın yanında şıklık ve konfor çok önemli. Bu yüzden son günlerin trendi cam lavabo modelleri. Estetik duruşlarıyla ön plana çıkan bu modeller, aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da oldukça cazip. Camın, insan sağlığına tamamen zararsız bir madde olması da ayrı bir avantajı tabi ki. Temizlenmesi de bir o kadar kolay olan cam lavabolar, şık armatürlerle de birleşince, banyonuzda eşsiz bir görüntüyü meydana çıkarmaya yetiyor.

Camın hassas bir madde olduğu düşünüp bu konuda kararsız kalanlar da düşünülmüş durumda. Üretici bu sorun için kırılmaz temperli cam lavaboları çoktan beğenimize sundu bile. Bu normal cama göre 5 kat daha fazla dayanıklılık anlamına geliyor. Ayrıca çeşit çeşit renk seçeneğiyle, banyonuza en uygun olanı seçmek çok kolay. Işığı yansıtma özellikleri de hoş bir ortam yakalamak için ideal.

Bütün bu olumlu özellikleriyle cam lavabo modellerinin vazgeçilmezlerimiz arasına gireceği muhakkak.

Bir önceki yazımız olan Termostatik Vana başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About yzy

76 queries 0,915