Home / Yapı / Cam Tuğla Modelleri

Cam Tuğla Modelleri

Yapıların duvarlarında farklı ve dekoratif bir tarz için renkli veya şeffaf cam tuğla modelleri alternatif olarak kullanılabilen malzemeler arasında yerini almaktadır.

Cam Tuğla Modelleri ile Duvar Dekorasyonunuzu Renklendirin.

Cam tuğla modelleri dediğimizde o nasıl oluyor diye merak edebilirsiniz. Aslında cam tuğla dediğimiz olay, genelde odaları ikiye bölmede ya da paravan gibi ara yerlere yapılması tasarlanan alanlarda kalın camlardan oluşan dekoratif panellerden oluşuyor.

Ağırlıklı olarak beyaz renkleri ile dikkat çeken cam tuğla fiyatları da yapılan alanların büyüklüğüne ve kullanılacak olan ürünün kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Genellikle penceresi olmayana karanlık odaların duvarların yapılan ve yan taraftan daha fazla ışık gelmesini sağlayan bu yöntem sayesinde daha aydınlık alanlar oluşturmak mümkün. Uygun boya renkleri ile şık bir duvar dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Cam tuğla çeşitlerinden odalarınız için uygun olanı alıp, sizde yaptırarak hem estetik bir güzellik hem de aydınlık sağlayabilirsiniz. Üstelik kullanımı ve temizliği diğer cam ürünlerine göre çok kolay ve pratiktir. Normal cam kadar ince olmayıp kalın olarak tasarlanır ve nemli bir bez ile rahatlıkla silinir.

Sizlerde alanlarına hava katın ve ayırmak istediğiniz bölmeleri cam tuğla kullanarak daha kullanışlı hale getirin. Sade beyaz olarak tercih edebileceğiniz gibi, desenli olarak da tercih edebilirsiniz.

About yzy

73 queries 0,336