Home / Banyo / Creavit Vera Banyo Mobilyası

Creavit Vera Banyo Mobilyası

Creavit banyo mobilyaları ürünleri arasında yer alan Vera banyo dolabı yeni stili ile dikkat çekiyor.

Creavit Vera Banyo Dolabı Mobilyası

Banyo dekorasyonlarından sıkılanlar için tam bir tasarım harikası olarak göz boyayacak olan Creavit banyo mobilyası son senelerin en gözde banyo mobilyaları arasında yer almaktadır. Değişen alışkanlıklar ve değişen tasarım biçimleri kişilerin alışkanlıklarının da değişmesine de sebep olmaktadır.

Creavit banyo mobilyası tasarımını gördüğünüz zaman banyolarınızda yaratacağınız bu harika model ile içine girdiğiniz zaman asla çıkmak istemeyeceğiniz bir dekoratiflik yaratmış olduğunuzun farkın a varacaksınız. Bu mobilya tipi boy dolabı, aynalı üst modül ve akrilik lavabolu alt modülden oluşmaktadır. Son derece ergonomik bir tasarım olan bu banyo tasarımı ile evlerinizde harikalar yaratacak olan bu banyo tasarımı lavabo tasarımı ile de harikalar yaratmaktadır. Yeşil, beyaz ve cappucino lake renk seçeneği bulunan gövde ve kapak tasarımları sizlerin kişisel zevklerinize uygun olarak seçebilmenize olanak tanımaktadır.

Her ihtiyacınıza uygun çözüm üretecek şekilde karşınıza çıkarılan Creavit Vera Banyo mobilyası kullanışlı mekanlar yaratarak sizlerin banyolarınızda geçirdiğiniz vaktin değerini bilmenize olanak tanımaktadır.

Creavit-Vera Creavit Vera Banyo Mobilyası

Bir önceki yazımız olan Banyonuza Dekoratiflik Katacak Ufak Değişiklikler başlıklı makalemizde Banyo Dekorasyon Fikirleri, Banyo Dekorasyonu ve Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

71 queries 1,293