Home / Aksesuar / Dekoratif Fil Aksesuarlar Şık Fil Biblolar

Dekoratif Fil Aksesuarlar Şık Fil Biblolar

Ev ve ofis dekorasyonunuzu şık birer aksesuarlar olan dekoratif fil biblo modelleri ile süsleyebilirsiniz.

Dekoratif Fil Aksesuarlar Şık Fil Biblolar

Ev ya da iş dekorasyonlarında farklı aksesuarlardan yararlanmak ortama farklılık katacaktır. Dekorasyonlarda kullanılan filler son senelerde vazgeçilmez unsurlar arasında yer almaktadır.

Fillerin başarı ve şans getirdiğine inanıldığından birçok kişi fil aksesuarını evinde ya da işyerinde uygun ortamlarda kullanmaktadır. Özellikle fillerin yönünü giriş kapısına doğru çevirdiğiniz zaman daha çok şans getirdiğine inanılmaktadır. Yedi tane filin ard arda dizildiği köprü şeklinde biblo tasarımları ile hemen her yerde karşılaşmaktayız. Evlerde salonlarda kullandığımız vitrin ya da komidin üzerlerinde, yemek masalarında gümüşlüklerde, şömine üstlerinde, TV ünitelerinde; kimi zamansa vestiyerlerde bu fillerle karşılaşmaktayız. Dekoratif fil aksesuarı karşımıza dekoratif fil aynası şeklinde de çıkabilmektedir. Bu tasarım ile genellikle yatak odalarında ya da genç odalarında karşılaşabiliriz. Dekoratif fil biblolar ile işyerlerinde masa üzerlerinde ya da kitaplık gibi kullanılan dolap üzerlerinde karşılaşabiliriz. Dekoratif filleri kimilerimiz araçlarda anahtarlık şeklinde asıldığını görmüştür.

Dekoratif fil objeleri cam, seramik, ahşap, gümüş gibi malzemelerden yapılmış olup bulunulan ortama göre malzeme seçiminde bulunarak ortamda uyum sağlayabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Duvar Saatleri başlıklı makalemizde Saat Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

85 queries 0,332