Home / Dekorasyon / Doğtaş 2017 Genç Ve Çocuk Odası Takımları

Doğtaş 2017 Genç Ve Çocuk Odası Takımları

Mobilya sektörünün güçlü isimlerinden biri olan Doğtaş, 1972 yılında Hacı Ali Doğan tarafından kurulan Doğan Mobilya’nın 1987’de anonim şirket haline dönüşmesiyle oluşturulan mobilya şirketidir.
Modern ve farklı tasarım genç ve çocuk odası modelleri arayışı içinde olanlar için Doğtaş 2017 genç ve çocuk odası takımları güzel bir seçenek olabilir.
2017 Doğtaş yeni nesil Çocuk Odası Modelleri can alıcı renkleri ve ergonomik modelleri ile her çocuğun odasında olmasını istedigi mobilya tasarımlarıdır .Genç kızlarımızın ve genç erkek çocuklarımızın gereksinimlerine yönelik ,farklı ve elverişli mobilya dizaynları hazırlayan doğtaş ,kızlar için pembe tonlarını ağırlıklı olarak kullandıkları son derece güzel mobilya ürünleri dizayn ederek ,gençlerin odalarına modern ve etkileyici bir dekorasyon meydana getirme imkanı sunuyor.Lacivert,mavi, siyah ve beyaz renklerle genç erkeklere hitap eden doğtaş mobilya ürünleri,farklı renkli tasarımlar ile de her zevke hitap ediyor.
DOĞTAŞ ARTY ÇOCUK ODASI 90×200 Latalı başlıklı karyola, komodin, çalışma masası, çalışma masası üst modülü, kitaplık,3 kapılı dolap, şifonyer ve aynası gibi farklı modül alternatifleri içeren kız odası takımıdır.
Batman Çocuk Odası Takımı 2 Kapılı Dolap, Çalışma Masası, Arabalı Karyola İçerir.
FLAMINGO GENÇ ODASI Country tarzının modern yorumunu yansıtıyor. Farklı üniteleri kombinleyerek aynı odada çalışma, giyim ve dinlenme alanları oluşturabilirsiniz. Akıllı detayları ile pratik çözümler sunan flamingo genç odası takımı Şifonyerlerinde ve dolabında bulunan aksesuar çekmeceleri nereye konulsa gözümüze batan ufak tefek eşyalar için pratik saklama alanları yaratır.
MARE GENÇ ODASI Takımı Yatak başındaki kahverengi deri kumaş kullanımıyla dikkat çeken bir tasarım. Takımın üst yüzeylerinde dafne, lake beyaz ve flora freze panel kombinasyonları kullanılıyor. Mare Genç Odaı’nın kapaklarında flora desen kaplamalı mdf profil kullanılırken, sessiz ve yavaş kapanma özelliği ürünü kullanışlı hale getiriyor. Mare Genç Odası 5 yıl Doğtaş garantisi altındadır.
PASIFICA GENÇ ODASI 5 yıl Doğtaş garantisi altındadır. Özellikle 15-24 yaş grubundaki gençlerin istek ve gereksinimleri göz önüne alınarak dizayn edilen Pasifica Genç Odası, dayanıklılığı kadar geniş modül seçenekleriyle de beğeni toplayan bir model TV standı, komodin ve şifonyer modülleriyle bir odaya zevkli ve işlevsel bir dünya kurulmasını sağlayan Pasifica Genç Odası, şimdiden birçok gencin favorisi
SKY GENÇ ODASI 100×200 ve 120×200 Latalı başlıklı karyola, komodin, çalışma masası, çalışma masası üst modül, kitaplık, 2 kapılı ve 3kapılı gardırop, şifonyer ve gardırop yan modülü gibi değişik modül alternatifleri içeren genç odası takımıdır. Doğtaş 2017 Genç Ve Çocuk Odası Takımları  fiyatları için Doğtaş web sitesini ziyaret ederek indirimli ve taksit seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak çocuğunuz için dayanıklı,rahat,kullanışlı ve modern bir çocuk odası takımı almayı istiyorsanız,sizlere önerimiz galerimizde topladığımız DOĞTAŞ COUNTRY GENÇ ODASI TAKIMI, FLAMINGO GENÇ ODASI, MARE GENÇ ODASI, PASIFICA GENÇ ODASI, SKY GENÇ ODASI, SMART GENÇ ODASI , BATMAN ÇOCUK ODASI, SECRET GARDEN ÇOCUK ODASI ve ARTY ÇOCUK ODASI yeni sezon Doğtaş genç ve çocuk modellerine bakmadan karar vermeyin olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018 başlıklı makalemizde avize çeşitleri, Avize Modelleri ve avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

78 queries 1,474