Home / Mobilya / Doğtaş Dresuar Modelleri

Doğtaş Dresuar Modelleri

Birbirinden güzel tasarımlarıyla Doğtaş dresuar modelleri bir çok özelliğiyle evlerin girişlerini süslüyor.

Şık Görünümleri İle Doğtaş Dresuar Modelleri

Evimizin giriş bölümü biraz pasif kalmış bölümlerden biridir adeta. Bu kısımlara fazla bir şey sığdıramadığımız için daha küçük mobilya ve eşyaları tercih ederiz. Bunlardan biri portmantolar biri de şık görünümleri ile dresuar modelleridir.

Gerek tasarımları ile gerekse kullanım kolaylığı ile daha çok tercih edilen ve kolaylıkla taşınabilen bu ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Evin giriş bölümüne şık bir hava katan ve misafirlerimizi karşılarken hoş bir karşılama töreni yapılan giriş bölümünde dresuarlar güzel bir rol üstlenmekteler. Doğtaş Mobilya markasının yepyeni ve büyüleyici modellerine bir gös atmanızı öneririz.

Klasik modeller kadar modern tarz dresuarlar da tercih edilmektedir. Aynalı olanlar ya da çekmeceli olan modelleri tercih ederek daha fonksiyonel bir ürün elde edebilirsiniz. Dilerseniz vazo ya da küçük biblolar ya da şık bir resim çerçevesi ile kombine edebileceğiniz dresuarlar uygun fiyatları ile şıklığı evlerinize taşıyabilirsiniz. Özellikle klasik modeller e baktığımızda sanki retro tarzını yansıtır cinsten.

Daha fazlası özel tasarım ayakları ile harika bir görünüm sağlıyorlar. Daha fazla model ve fiyatları için Doğtaş mağazalarını ziyaret edin.

Bir önceki yazımız olan Bellona Baza Modelleri başlıklı makalemizde Baza Modelleri ve Bellona Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

69 queries 0,305