Home / Mobilya / Doğtaş Mobilya Baza Başlıkları

Doğtaş Mobilya Baza Başlıkları

Yatak odalarını süsleyen baza başlıkları Doğtaş Mobilya zerafeti ve kalitesiyle buluşuyor.

Doğtaş Baza Başlıkları İle Yatak Odalarınıza Zerafet Geliyor

Herkesin beğendiği ve ilgiyle takip ettiği mobilya markası Doğtaş her sezon yenilikçi modern ve uygun fiyatları ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Mobilya sektöründe ön sıralarda yer alan marka şık kaiteli ve modern ürünleri ile sıklıkla tercih edilmekte.

Doğtaş her türlü mobilyanın yanında baza başlık modelleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor.Yatak odalarına konfor ve şıklığı taşıyan baza modelleri her yatak ve baza ile uyumlu hale gelebiliyor. Yatak odanızın görünümünü değiştirebilecek ve sıkıntısını giderecek muhteşem baza başlıkları Doğtaş mağazalarında sizleri bekliyor. Baza başlığınız eskidiyse de Doğtaş Mobilya birbirinden şık ve çeşit çeşit modellerinden kendinize uygun olanını bulabileceksiniz.

İster deri ister kumaş modellerle yatağınızı harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz.Yatağınızla bir bütün olarak uyum sağlayacak baza başlıkları ister kapitoneli klasik modeller isterseniz de nakış işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz.

Fiyatlarına gelince 200TL ve 400TL arasında değişen fiyatlarla baza başlığına sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar yıpranmadan kullanım sağlayan kaliteli baza başlıkları ile Doğtaş müşteri memnuniyetini bu alanda ön planda tutmaktadır.

Bir önceki yazımız olan L Gardrop Modelleri başlıklı makalemizde Gardrop Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

73 queries 0,618