Home / Mobilya / Doğtaş Berjer Modelleri

Doğtaş Berjer Modelleri

Rengarenk ve şık görünümlü Doğtaş berjerler ev dekorasyonuna renk katarken, rahatlığıyla da kullananları memnun etmeyi başarıyor.

Doğtaş Mobilyanın Bahar Gibi Berjer Modelleri

Evinizin markası olan Doğtaş yenilikçi kaliteli ve konfor ötesi tasarımları ile diğer markalara meydan okuyor. Geniş mobilya yelpazesi ile bizlere seçim kolaylığı sağlayan Doğtaş yepyeni berjer modellerini görmeniz gerek. Evlerinize Doğtaş ile taşıyacağınız şıklık ve konfor ile bahar havası estirebilirsiniz.

Her koltuk ve oturma grubuna uyum sağlayan berjer modelleri şıklıkları ve zerafetleri ile başlarınızı döndürmeye hazır.Kendine özgü sunduğu berjer modelleri ile beğeni kazanan marka uygun fiyatları ile her evi Doğtaşlamaya geliyor. İster tv izlerken isterseniz çayınızı yudumlarken rahatlığı ve konforundan vazgeçemeyeceksiniz bu berjerlerin.

İki çeşit olarak karşımıza çıkan Doğtaş berjerler Polostyle ve Classtyle berjer modelleri ile sizlerin karşısında. Yüksek kalite ve konfor göstergesi olan berjerleri her mekanda kullanabilirsiniz. İster sade modeller isterseniz desenli modellerle ev dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle hanımların dikkatini çeken şey şu olacaktır. Yerden yükseklikleri sayesinde temizlikte hanımlara kolaylık sağlayan berjerler evinizin baş köşesinde yerini alacaktır.

Genel ortalama ile fiyatlarından bahsedersek 500 TL ve 1.000 TL arasında değişen fiyatları ile her zevke ve bütçeye uyum sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bambu Sallanan Sandalye başlıklı makalemizde Sallanan Sandalye ve Sandalye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,411