Home / Mobilya / Doğtaş Puf Modelleri

Doğtaş Puf Modelleri

Doğtaş firmasının puf modelleri özellikle genç ve çocukların odalarında farklı bir atmosfer verecek şekilde tasarlanmış.

Doğtaş Yeni Nesil Puf Modelleri

Genç odalarının en büyük özelliği ufak detaylarla dekore edilmiş olmasıdır. Hem ufak detaylarla hem de işlevsel olmaları gerekmektedir.Gençlerin zamanlarının büyük çoğunluğunu o odada geçirdiğini düşünürsek onlara hem konforlu hem de şık eşyalar sunmakta fayda var.

Doğtaş Mobilya bunu düşünerek yani genç arkadaşlarımızı düşünerek onlar için harika tasarımlar ortaya koymuştur. Bunlardan biri de yenş nesil puf modelleridir. Rengarenk ve kolaylıkla istenilen yere taşınabilen puflar hem rahatlığı açısından hem de dekoratif olması açısından gençler tarafından ilgi ile kullanılacaktır. Odaya hareket veren ve daha şık görünmesini sağlayan ayrıca arkadaşlarınızı ağırladığınızda hoş sohbet alanları oluşturan puflarla odanızı süsleyebilirsiniz.

Gençlerin masadan çok yerde oturma hevesleri vazgeçilmezdir. İşte Doğtaş’ta bu ihtiyacı göz önüne alarak onlara harika puf modellerini sunmaktadır. Doğtaşın pufları arasında hem sandıklı modeller hem oturulabilen modeller de yer almaktadır. Bu sayede hem daha fonksiyonel bir puf elde etmiş olabilirsiniz. Özellikle sandıklı puf modelleri odadaki gereksiz kalıntıları saklamak için bir gereç olabilir.

Uygun fiyatları ile hem kız hem de delikanlılara uygun puf modelleri Doğtaş mağazalarında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan İstikbal Yatak Modelleri başlıklı makalemizde İstikbal Mobilya ve Yatak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

75 queries 0,527