Home / Tasarım / Döner Çekmeceli Modern Kavisli Sehpa Tasarımı

Döner Çekmeceli Modern Kavisli Sehpa Tasarımı

İlginç ve diğerlerinden farklı tasarıma sahip döner çekmeceli sehpa, fonksiyonel özellikleri ve kavisli yüzeyiyle de tam bir tasarım harikası.

Döner Çekmeceli Modern Kavisli Sehpa Tasarımı

Ev dekorasyonunuzda modern oda dekorasyonları tercihinde mi bulunuyorsunuz? Salon ya da oturma odalarınızda orta sehpa yeniliği arayışı içerisinde iseniz döner çekmeceli modern kavisli sehpa sizlerin odalarınızda tam bir değişim yaratacaktır.

Bu modern kavisli sehpa oturma odasında otururken sıkıldığınız zaman gazete ya da kitap okuma isteklerinizi karşılamak amacı ile kitap ya da gazetenizi koyabileceğiniz çekmecelere sahiptir. Bu çekmecelerden yararlanarak aynı zamanda oturma odalarınızda dağınıklığa sebep olabilecek küçük nesneleri koymanız içinde bir alan oluşturmaktadır. Kalem, TV kumandası, makas gibi sürekli ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri koyabileceğiniz döner çekmeceli bu sehpa işlevselliği ile gözlerinizi kamaştırırken modernliği ile sizlere istediğinizi elde edebileceğiniz oda dekorasyonları sunmaktadır. Pratik ve ergonomik bir tasarım harikası olarak yararlanabileceğiniz bu kavisli sehpa Nenad Kostadinov tarafından tasarlanmış bir sehpa modeli olarak bilinmektedir.

Bu ünlü tasarımcının bu buluşu modernliği seven bayanların salonlarında olmazsa olmazlar listesinde yer almaktadır. Siz de dekorasyon değişikliği fikrini benimsemiş biri iseniz bu kavisli sehpa modeli ile değişiklik yaratmaya ve bu değişimin yaratacağı hoş atmosferlerde vakit geçirmeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Akıllı Sehpa Modelleri başlıklı makalemizde Sehpa Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

72 queries 0,371