Home / Dekorasyon / Dört Kişilik Ranza Modelleri

Dört Kişilik Ranza Modelleri

Dört kişilik ranza modelleri, gerek mecburi nedenlerle gerekse öğrenci yurdu gibi çeşitli amaçlar için ihtiyaç duyulan ranza modelleri arasında yer alıyor. Birçok kişinin aynı odada bulunması veya bazı nedenlerden dolayı aynı odayı paylaşmaları gerektiğinde akla gelen çözümlerden biri olan dört kişilik ranza modelleri konusunda oldukça ilgi çekici ve alandan tasarruf sağlanmasını sağlayan örnekler mevcut.

Dört Kişilik Ranza Modelleri

Bu alanda sizler için yaptığımız araştırmalar ve inceleyerek seçtiğimiz örnekler doğrultusunda sizin de ihtiyaçlarınıza yönelik doğru seçimini yapmanızı kolaylaştıracak birçok dört kişilik ranza modeli derledik. Gerek kalabalık aileler gerekse öğrenci yurtları için hem estetik hem de yer tasarrufu gibi özellikler ortaya koyan modellerden birini seçebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra beğendiğiniz bir modeli iyi bir marangoza göstererek istediğiniz ürüne dair daha somut ve yakın bir talepte bulunabilirsiniz.

Genellikle iki katlı olarak karşımıza çıkan dört kişilik ranza modelleri arasında iki sağa ve iki sola olmak üzere bir tercih eğilimi söz konusu. Bu noktada orta bölümde işlevsel bir merdiven konumlandırıldığını sıkça görebiliyoruz. Aşağıdaki dört kişilik ranza modelleri fotoğraf galerisinde de buna benzer birçok örnek görebilirsiniz. Ayrıca yatak ve ranza sayısının fazla olması, söz konusu yerde konaklayacak kişiler açısından sıkıcı ve itici bir durum ortaya koyabilme olasılığını da beraberinde getirse de sunacağımız örnek modellerdeki estetik ve iyi dekorasyon örnekleri sayesinde bu olasılığı en aza indirebilirsiniz.

Dört Kişilik (Dört Yataklı) Ranza Modelleri ve Fiyatları

Dört yataklı ranza modelleri, daha az sayıdaki modellere oranla daha ekonomik olmakta. Bu durumun oluşmasında dört yataklı ranza modelleri üretiminin üst üste gelecek şekilde gerçekleşmesinin ve bundan sağlanan bir tasarrufun ortaya çıkmasını etkisi bulunmakta. Örneğin, bir yatağın ya da ranza alt kısmı bir diğerinin üst kısmını oluşturmakta ve bu sayede ortak kullanım alanları oluşturularak maliyet düşürülebilmekte.

Bir önceki yazımız olan IKEA 2018 TV Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde IKEA, ikea 2018 tv üniteleri ve IKEA TV üniteleri çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

79 queries 2,456