Simli Boya Nasıl Yapılır

sponsorlu reklamlar

Duvarlarınıza yeni bir soluk getirerek farklı bir tarz elde etmek istiyorsanız simli boya tam size göre. Duvarlarınız yapacağınız uygulamayla daha parlak gözükecektir.
Duvarlara Simli Boya Nasıl Yapılır

Duvarlara Simli Boya Nasıl Yapılır

Son zamanlarda birçok kişinin evinde duvarların parladığını görmüş olabilirsiniz. işt bu işin sırrı simli boya ile yapılmasında gizli. Peki, sizlerde yapmak isterseniz nasıl olacağını biliyor musunuz? Sizler için simli boya nasıl yapılır? Araştırdık.

Bunun için öncelikle ince sim adı altında birçok yerde satılan simlerden satın almalısınız.

Malzemeler : 

  • 2,5 kiloluk bir boya kutusuna göre 45 ml den 3 kutu sim (dilediğiniz renkte alabilirsiniz)
  • Duvarınızı boyamak için boya

Yapılışı :

Öncelikle uzun zamandır boya yapmadı iseniz, bir kat boya yaparak zemini yenileyin. Daha sonra siminizi boyanın içine katın ve bir güzel karıştırın. Bunu yaparken su ile inceltip o şekilde yapmanız topaklanmasını önleyecektir. Öncelikle bir kat daha sade boya ile duvarlarınıza geçin ve en son katı simli boyanız ile yaparak güzel bir görüntü elde etmiş olun.

Dilerseniz hazır olarak satılan simli boyaları da satın alıp direk uygulamaya geçebilirsiniz. Her şekilde de çok güzel duracağı kesindir. Sizlerde yepyeni ve farklı duvar boyası alternatifleri için kollarınızı sıvamaya başlayın.

sponsorlu reklamlar

Simli Boya Nasıl Yapılır yazısı Duvar Dekorasyonu, kategorilerinde yayınlanmaktadır.
Önceki Yazı

Aldora Tv Üniteleri

Sonraki Yazı

Duvar Kağıdı Seçimi

Google+ Facebook Twitter kolay dekorasyon