Home / Dekorasyon / Ekonomik Dekorasyon ile Evlerinizi Güzelleştirin

Ekonomik Dekorasyon ile Evlerinizi Güzelleştirin

Dekorasyon yapmanın çeşitli yolları bulunuyor olsa da her seferinde yepyeni aksesuarlara bir çuval dolusu paralar dökerek dekorasyon yapmak yerine bazı parlak fikirleri kullanarak hem güzel hem de ekonomik dekorasyona güzel bir imza atabilirsiniz.
Var olan ev eşyalarınız baştan sona değiştirmek yerine kumaşlarını kaplatarak, üzerlerine uyumlu yeni yastıklar diktirerek görüntü anlamında evlerinize bambaşka havalar katabilirsiniz.
Ekonomik dekorasyon için yapmanız gereken ilk şey evinizden kullanmaktan bıkmış olduğunuz eşyalarınız değiştirmekle işe başlayabilirsiniz. Bu sayede görmeye tahammül edemediğiniz şeyleri oradan kaldırarak evlerinizde farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Sevdiğiniz çiçekleri dekoratif vazoları kullanarak evlerinizin boş alanların da bulundurabilirsiniz. Hem şıklık katma anlamında hem de her baktığınızda ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir dekorasyona imza atabilirsiniz.
Perde değişimi yapmak istediğiniz anlarda kullanmadığınız kalın perde kumaşlarında evlerinizde kullanabileceğiniz mini kırlentler yapabilir yada dev minderler yaparak keyifle üzerinde yatabileceğiniz renkli alanlar oluşturabilirsiniz.
Sevdikleriniz ile vakit geçirmekte hoşlandığınız masalarınız renklerini değiştirerek hem masrafsız dekorasyon hem de gözünüze hoş gelen bir uygulamayı hayata geçirebilirsiniz.
Birbirinden özel dekorasyon fikirlerini evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz, aynı zamanda ferah ve kolay hareket edebileceğiniz alanları oluşturabilirsiniz.
Bunun için evlerinizin tüm duvarlarını boyamak yerine daha az bütçe ile farklı alanları renklendirerek evlerinizde renkli alanların oluşmasına neden olabilirsiniz. Renkli dekorasyon ve dar alanları olduğundan çok daha geniş gösteren dekorasyon fikirleri için sizlerde renk oyunlarına gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan IKEA 2018 TV Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde IKEA, ikea 2018 tv üniteleri ve IKEA TV üniteleri çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

75 queries 3,179