Home / Aksesuar / En Güzel Avize Modelleri

En Güzel Avize Modelleri

 

Ev dekorasyonu yaparken aslında hep en sonlarda akıllı gelen ayrıntı olan avizeler, yanlış yapılan seçimlerde korkunç dekorasyon hataları haline gelebilmekte. Dekoratif Avize Modelleri ise her tarz dekorasyonda bambaşka bir estetik kazandıran Aydınlatma ürünleri arasında olmazsa olmaz tasarımlardır Ev Dekorasyonunda avize modellerinin yeri tartışılmaz.

Kristal avize modelleri, Renkli avize modelleri, Klsaik avize modelleri, Modern avize modelleri,  Trend avize modelleri,  Güzel avize modelleri, sade avize modelleri vb saymakla bitiremeyiz. Salon dekorasyonunuz için avize seçerken dikkat etmeniz gereken 2 ayrıntı var; bunlardan ilki seçeceğiniz avize renk tonunun salon duvar tonunuzda olması, diğer ayrı ise avizenin boyutu salon boyutunuzla uyumlu olması, örneğin küçük salonlar için büyük ihtişamlı avize modellerini tercih etmeniz zaten küçük olan salonunuzun daha basık bir görünüm almasına neden olacaktır, bunun yerine küçük salonlar için tek yada en fazla 3 ampüllü duvar renginizle uyumlu küçük veya orta boyutlu avize seçimi yapmanız salonunuz için daha şık bir görüntü sağlayacaktır.Avize sizin için sadece salonda bir anlam ifade ediyorsa, bir hayli yanılıyorsunuz. Çünkü çocuk odasından oturma odasına kadar avize seçimi, mekanın tarzı açısından oldukça önemlidir. Salonda tercih ettiğiniz o gösterişli avizeler yerine, oturma odanızı dekore ederken daha modern, göz yormayan ve daha dekoratif modelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Oturma odalarında genellikle sarkıt avize modelleri tercih ediliyor. Cam görünümlü ama renkli, mekanı aydınlatmak için birden fazla aydınlatması olan avizeler, oturma odası için iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Klasik avizelerin modern çağa ayak uydurmuş şekli olan renkli klasik avizeler, yeşil, mor, sarı, mavi gibi çarpıcı renklerde üretilebilmektedir.

Dekorasyon tarzınıza uygun modelleri seçerek ,evlerinizin dekorasyon kalitesini üst seviyelere yükselterek son derece göz kamaştıran bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Modern Avize Modelleri  göz alıcı tasarımları ile ev dekorasyonuna ışık tutan sayısız güzel modeli sizler için derledik.Galerimizde yer verdiğimiz avize modellerini incelemenizi tavsiye ederiz

Bir önceki yazımız olan Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018 başlıklı makalemizde avize çeşitleri, Avize Modelleri ve avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

76 queries 0,662