Home / Aksesuar / English Home Halı & Paspas Modelleri 2016 – 17

English Home Halı & Paspas Modelleri 2016 – 17

Özellikle evinde country tarzı dekorasyon kullanan pek çok kişi ürünlerini English Home’den tercih etmektedir. Eğer sizlerde soft renklerden hoşlanıyor ve evinizde country esintisini yakalamak istiyorsanız English Home ürünlerini tercih edebilirsiniz.

 

Bir evin dekorasyonunda en önemli parçalardan biri de halıdır. Özellikle son dönemde moda olan halılardan biri de çiçekli olan halılardır. Çiçekli halılar evinizde adeta bahar esintisi sunmaktadır. Son dönemlerde en çok popüler olan ev dekorasyon eşyalarından biri de kapı önü paspaslarıdır. Çoğu kişi el emeği örgü paspaslarını kendileri yaparken, bir çok kişi de dekorasyon sitelerini ziyaret etmektedir. Halı ve paspas dekorasyonunda en çok tercih edilen mağazalardan biri de English Home‘dır.

 

 English home halı & paspas modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler genellikle beyaz zemin üzerinde pembe çiçekleri olan halı ve paspaslardır. Bu halıları evinizin tüm odalarında kullanabilirsiniz. İster salonunuzda isterseniz yatak odanızda hatta mutfaklarınızda dahi kullanabileceğiniz bu halı ve paspaslar ile sizlerde evinizde uyumu yakalayabilirsiniz. Özellikle ferforje aksesuarlarla English home halı ve paspasları uyum içerisinde kullanılabilmektedir. Bu halı ve paspasları dilerseniz kare dilerseniz yuvarlak olarak tercih edebilirsiniz. Özellikle paspas modellerinde en çok tercih edilen ürünler yuvarlak olan modellerdir. Çiçek baskılı bu halı ve paspaslar kaydırmaz özellikte tasarlanmıştır. Genellikle bu halı ve paspaslarda kullanılan renkler, beyaz, mavi,lila ve pembedir.

Bir önceki yazımız olan IKEA 2018 TV Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde IKEA, ikea 2018 tv üniteleri ve IKEA TV üniteleri çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

79 queries 2,503