Eski Eşyalardan Yeni Tasarımlar

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Eski ve atıl duran eşyalarınızı çöpe atmak yerinde hayal gücünüzü kullanarak yeni tasarımlar yapabilirsiniz.

Eski Eşyalardan Yeni Tasarımlar Yapmak

Bazı eşyalar evimizin dekorunu bozabilir onun içinden elinizden çıkarmak isteyebilirsiniz. Ama elinizden çıkarmak da pek iyi bir fikir omayacaktır. Aslında o eski eşyaları geri dönüşüm ile değerlendirip kullanışlı hale getirmek mümkündür. Örneğin eskimiş bavullar seyahatleriniz boyunca aşınmış ve yıpranmış olabilir ama bunun olması bavulu çöpe atmanızı gerektirmez.

Evde biraz hayal dünyanızı genişleterek çok şık kullanışlı tasarımlar elde edebilirsiniz. Ya da eskimiş ayakkabılardan bahçenize ya da balkonunuza şık bir saksı yapabilirsiniz.Artık size olmayan ya da eskimiş püskümüş kıyafetlerinizden de çantalar ya da paspaslar yapabilirsiniz.

Evinizde eşyaları atmadan şık dekoratif eşyalar yapabilmek mümkün. Böylece evde hem eşya elinizden çıkmamış olacak hem de maliyet harcamadan harika tasarımlar elde edebilirsiniz. Eskimiş dolaplarınız, kişisel kıyafetleriniz, evde bir köşe duran ve ömrünü bitirmeyi hedefleyen eşyalarla gözle görülür şık dizaynlar veya ilginç tasarımlar elde edebilirsiniz.

Eskimiş eşyaları kullanılabilir hale getirmek ve evinizde daha da ömrünü uzatmak için internetten de araştırma yaparak ne kadar şık tasarımlar elde edilebildiğiniz göreceksiniz.

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Kategori: Tasarım
Etiketler:
Sonraki Yazı

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Son Yorumlar

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri