Home / Püf Noktaları / Ev Dekorasyonu İçin Püf Noktalar

Ev Dekorasyonu İçin Püf Noktalar

Ev dekorasyonu, daha güzel bir yaşam alanına sahip olabilmek için her evde uygulanması gereken birkaç basit Dokunuş ile evin daha şık ve daha hoş olmasını sağlayan bir işlemdir. Eğer sürekli evde vakit geçiren biri iseniz, bu tavsiyeler tam size göre İşte işinize çok yarayacak Püf Noktalar:
İnsanların kendilerini en çok rahatsız ettikleri yerler evleridir. Bu yüzden de evlerinin temiz ve göz zevkine hitap edebilir şekilde olması gerekir. İlk olarak, Eğer Home ofis olarak çalışıyorsanız, çalışma ortamınızın dağınık olabileceği için kapısının kapalı olması gerekir. Bunun içinde küçük odalarınızın home ofis olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca geniş bir dolaba sahipseniz içerisindeki raflardan birini çıkararak yine kendimize home ofis oluşturmuş olursunuz.
Diğer bir düzenleyebileceğiniz alan ise balkonlar, verandalar ve taraflardır. Maalesef ki en az Dekorasyon yapılan bölümdür. Ama sıcak yaz aylarında, stillerinizi buraya yansıtarak, hem sıcaktan korunabilir hem Havadar ve Ferah bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.
Evinizde sizi yansıtan kumaşlar ve Desenler, dekorasyonun önemli bölümünü kapsar. Eğer imkânınız varsa, sevdiğiniz kumaş ve desene göre aksesuar ve mobilyaları yeniden yapılandırabilirsiniz. Bu sayede hem göz zevkiniz artmış olur, hem de Evinize daha hoş bir hava gelmiş olur.
Ayrıca belli objelerin koleksiyonlarını yapıp evinizde Sanatsal bir ortam sağlayabilirsiniz. Unutmayın ki her şeyi bir arada birleştirerek sadece dağınık bir ortam oluşturursunuz, fakat uygun renkli objeleri bir arada kullanırsanız bu daha hoş bir Dekorasyon Örneği olur.

Bir önceki yazımız olan 5 Harika Dekorasyon İpucu ile Evinizdeki Boş Alanları Verimli Kılın başlıklı makalemizde ayakkabı, bardak ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

73 queries 0,609