Home / Dekorasyon / Evde Şık Ve Ucuz Dekorasyon Önerileri

Evde Şık Ve Ucuz Dekorasyon Önerileri

Evinizin biraz ambiyansa ve aydınlatma ihtiyacı duyması durumunda, parlak lambaderlerle salonunuz,koridorunuz ve yatak odanızda canlı ve zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.
Odanızın çok büyük olduğu ve bu genişligi doldurmakta sorunlarla karşılaştığınız zaman , odanızı paravanlarla veya kitaplıklarla paylaşabilirsiniz. Böylece hem kullanışlı hem de daha samimi bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.
Küçük bir eve ve buna bağlı olarak küçük bir odanız olması durumunda aynanın enerjisini kullanabilirsiniz. Odanıza koyacağınız geniş ayna modelleri en yeni tasarımınız sayesinde yaşam alanınızı belirgin bir biçimde daha ferah hale getirebilirsiniz.Duvarlarınızı doldurmanız gerekiyorsa, fakat seçiminizi geleneksel tablolardan yana kullanmak istemiyorsanız,bin bir türlü çeşide sahip olan duvar panoları ve özel tablolar ile duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.
Yatak odanızda bir gardırop ve kanepeniz var. Bu gardırop ve kanepe çok özel nitelikleri olmayan mobilyalar. Halılarınız ve perdeleriniz de sıradan ve çok da hoşunuza gitmiyor olabilir . Bu durumda yalnızca halı ve perdeyi değiştirmek bile odada inanılmaz bir değişime sebep olabilir. Buna ek olarak bir yatak örtüsü de bu değişime ortak olabilir. Bir de yatak başınızın üzerine asacağınız tabloyla oldukça ufak müdahalelerle büyük bir dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz. Mekanın atmosferi tamamen değişecektir.
Yastık kılıflarını değiştirebilirsiniz. Kanepeye koyacağınız farklı bir set yastık farklı bir etki yaratacaktır.
Evin boyasını yenilemek duruma göre evin atmosferini oldukça değiştirme gücüne sahip bir eylemdir. Özellikle renk değiştiriyorsanız. Eskisinden farklı bir rengi kullandığınız duvarlar da evinizi bambaşka bir hale sokacaktır, daha ilginç duvar boyama fikirleri de.
Yeşil demek yaşam anlamına gelir.Bir köşeye dizdiğiniz bitkiler o mekana sıcacık bir duygu katabiliyor, evi bir yuva haline getirebiliyorlar. Evin içinde parlak bitki ve çiçek açan bitkilerle kendinize kentin içinde gizli bir bahçe yapabilirsiniz.
Açıkça söylemek gerekirse, evde yapacağınız küçük değişikliklerle yaşam alanınızda büyük değişiklikler yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018 başlıklı makalemizde avize çeşitleri, Avize Modelleri ve avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

79 queries 2,619