Home / Dekorasyon / Evim Şahane Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Evim şahane başvuru formu doldurarak başvuru şartlarını yerine getiriyorsanız evinizi yenileyebilirsiniz.

Evim Şahane Başvuru Formu ve Başvuru Şartları

Evinizdeki ortam sizi boğmaya başladı ve biraz değişikliğe ihtiyacınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Değişikliklere her daim açığım ama istediklerimi gerçekleştirecek maddi olanağım yok mu diyorsunuz? O halde bunu sizin için yapacak birileri var desek ve evinizde yepyeni bir dekorasyon yapmaya geliyorlar desek hayır demezsiniz herhalde. Tabii ki itiraz etmem dediğinizi duyar gibiyim. Fakat bunun nasıl gerçekleşeceğine ve bunun için ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz değil mi? Yeni bir dekorasyon fikri kafanızda oluşmaya başladı mı? Biliyor musunuz bu konuda aslında hiç düşünmenize gerek yok; çünkü ekip olarak sizin dekore etmek istediğiniz odayı göstermeniz durumunda tamamen orijinal fikirlerle evinizi dekore ediyor ve sizi bu dertten kurtarıyorlar. Ev dekorasyonu konusunda Kanal D ekranlarına çıkan programı hepiniz biliyorsunuzdur. Kanal D de gösterilen bu program mimar Selim Yuhay tarafından sunulmaktadır. Selim Yuhay dekore edilmesini istediğiniz odanıza nasıl yeni bir tasarım yaratabileceğine karar verir ve ekibine nasıl bir dekorasyon yapacaklarını anlatarak evinize yepyeni bir hava katmaktadır.

Kanal D ekibinin bu güzelliğinden yararlanmak mı istiyorsunuz? O halde tamamen ücretsiz olan Evim Şahane Başvuru formunu internet sayfasına girerek doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru esnasında dekore etmek istediğiniz odanızın fotoğrafını da çekerek göndermeniz gerekmektedir. Başvuru formunda sadece kişisel bilgileriniz sorulmaktadır. Ayrıca yapılacak olan dekorasyonla ilgili hiçbir masraf yapmayacağınızın garantisini Kanal D ekibi olarak vermektedir. İnternet üzerinden yapılan başvurular incelenerek sırayla evler ziyaret edilmektedir. Her başvuru elbette ki kabul olmamaktadır; ama ben şanslıyımdır kabul olur diyorsanız en kısa zamanda evim Şahane programının başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapın ve şansın size vuracağı günü bekleyin diyoruz.

Başvuru formunu doldurup da Evim Şahane programının dekore ettiği evlerin fotoğraflarına internet üzerinden bakabilir ve gerekli incelemeleri yapabilirsiniz. Evim Şahane programı evinize geldiği zaman dekorasyon yapılacak oda Mimar Selim Yuhay tarafından incelenerek değişiklikler tasarlanmaktadır. Selim Yuhay ekibi ile bilgi paylaşımında bulunur. Ekip yapılması gereken değişikliği ortalama 3 gün içerisinde tamamlamaktadır. Evim Şahane programı şu anlık sadece İstanbul da yaşayanların katılabildiği bir programdır. Diğer illerdekilerin de bu programa katılabilmeleri amacı ile çeşitli çalışmalar sürdürülmektedir. Henüz izlemedim diyorsanız Evim Şahane programını hafta içi her gün 14:15 te izleyebilir ve bu program ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Evim-Şahane Evim Şahane Başvuru Formu

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

69 queries 0,549