Home / Dekorasyon / Evim Şahane Programı Kayıt

Evim Şahane Programı Kayıt

Herkezin ilgiyle izlediği Evim şahane programı tamamen ücretsiz olan başvuru formunu Kanal D sitesinden doldurarak kayıt olabilirsiniz.

Evim Şahane Programı Başvurusu Kayıt Ücretlimi

Evim Şahane programını izlemeye bayılıyorsunuz ve keşke benim eve de gelseler diye iç mi geçiriyorsunuz? Evim Şahane programına katılabilme olasılığınız olması için İstanbul da yaşıyor olmanız gerekmektedir. İstanbul da yaşıyorum diyorsanız hiç vakit kaybetmeden Evim Şahane Programına katılmak için form doldurabilir ve Mimar Sinan Yuhay dan cevap bekleyebilirsiniz. Evim Şahane programı hangi odanızda değişiklik yapmak istiyorsanız o odanızı baştan yaratabilmektedir. Nasıl mı? Çocuk odasını değiştirerek çocuğunuza sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Program ekibi tarafından odanızdaki her türlü eşya incelenmekte ve odaya uyum sağlayacağı düşünülen dekorasyon oda üzerinde uygulanmaktadır. Odadaki halıdan, dolaplara; dolaplardan abajura; abajurdan perdeler her türlü eşyada değişiklik yapılmaktadır. Duvarların rengi ya da odanın asıl aydınlatma unsuru olan lambanın biçiminde bile değişiklik yaratılabilir ve odaya ayrı bir aydınlatma sistemi yapılarak modern bir hava katılabilir.

Çocuğunuzu sevindirmek haricinde diğer oda seçimleri arasından da seçimlerde bulunabilirsiniz. Mesela yatak odasında dekorasyon değişikliği yaratarak eşinizi mutlu edebilirsiniz. Salon da değişik bir hava yaratmak istiyorsanız oda seçiminizi bu odadan yana kullanabilirsiniz. Yatak odasının perdeleri, abajuru, halısı, yatak örtüsü, nevresimleri ya da aydınlatma sisteminden yararlanarak loş bir ortam yaratılması hoşunuza gitmez mi? Ya da bayanların çok vakit geçirdikleri mutfakta yapılacak olan değişikliklerle sizi memnun etmek isteseler hayır mı diyeceksiniz? Bir bayan için en önemli yerlerden bir tanesi mutfaktır. En çok vakit geçirilen, sevdiğinize yemek pişirdiğiniz yerde değişiklik yaratılması elbette hoşunuza gidecektir. Salon da yapacağınız değişiklikler sonucunda gelen misafirlerinizi hayrete düşürebilirsiniz.

Evim Şahane programına kayıt yaptırarak Kanal D nin sunmuş olduğu bu güzel ayrıcalıktan kendinize de pay çıkarabilirsiniz. Evim Şahane programına kayıt ve kabul şartları hakkında bilgi edinmek için internetten yararlanabilirsiniz. Evim Şahane yarışması için yapacağınız başvuruda adınız soyadınız, fotoğrafınız, dekorasyon yapılacak evin dış görünüşünü resmeden bir fotoğraf; dekorasyon yapmayı düşündüğünüz odanın resmi, iletişim bilgileriniz ve eviniz ile ilgili bazı sorular sizlere sorulmakta ve bu bilgiler doğrultusunda başvurunuz incelemeye alınmaktadır. Evim Şahane Programı ve kayıt işlemi için yapmanız gerekenler işte bu kadar kolay.

Evim-Şahane-Kayıt Evim Şahane Programı Kayıt

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

72 queries 1,127