Home / Aksesuar / Eviniz İçin Dekoratif Vazo Modelleri

Eviniz İçin Dekoratif Vazo Modelleri

Evimizin güzel olması için bazen çok para harcıyoruz. Değişik dekorasyon ve süs eşyaları sade bir odanı çok şık hale getirebilir. Bu nedenle seçilen ev mobilyalarına uygun süsler kullanılır.

Bazen küçük bir detayla fark yakalayabilir ve kimsede olmayan süs eşyalarını kendiniz yapabilirsiniz. Örneğin Eviniz İçin Dekoratif Vazo Modelleri kendi ellerinizle yapılabilir veya eski vazonuza yeni hava katabilirsiniz. Dekoratif vazo modelleri ile ilgili söze birkaç fikir vermek isteriz.

Bitmiş içeceklerin cam şişeleri size harika bir vazo yapmanız için ilham verebilir. Genellikle alkol içecek şişeleri kalın olduğundan kolaylıkla kırılmaz. Ve bu da size onun üzerinde sıcak silikon yapıştırıcı kullanarak süsleme yapmanızda işinize yarar. Silikon yapıştırıcı ve şişeni kaplamak için gerekli olan ip, kağıt, kumaş ve hatta payet harika bir vazo tasarlamanız için gerekenler. Şişenin çevresini iple sararak yeni bir görünüm elde edeceksiniz. İple kaplanmış vazo üzerine yapay süs, çiçek ve hatta kendi resminizi bile yapıştırabilir, kimsede olmayan dekoratif vazo tasarlayabilirsiniz.

Elinizde eskimiş veya hafif kırık olan vazo varsa üzerini kumaş veya dergiden kestiğiniz kağıtla kaplayın. Biraz parlayan boncuk ve payet kullanarak daha zengin görünüm kazandırın. Yapılmış vazo çok şık ve göz alıcı olacaktır.

Kavanoz üzerine renkli kalemleri yapıştırın ve yukarı ve aşağı kısımlardan üzerini kurdele ile bağlayın. Genç odası için harika tasarım dekoratif vazonuz hazır. Oldukça kolay ve güzel görünecek.

Bir önceki yazımız olan IKEA 2018 TV Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde IKEA, ikea 2018 tv üniteleri ve IKEA TV üniteleri çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 6,092