Home / Dekorasyon / Eviniz İçin En Şık Antre Dekorları Nasıl Olmalı?

Eviniz İçin En Şık Antre Dekorları Nasıl Olmalı?

Evinizde yer alan giriş kısmı antrenin elit ve karakteristik gözükmesi için çeşitli dekorasyon örneklerinden faydalanabilirsiniz. Bir eve girdiğinizde ilk dikkatinizi çeken yer antre yani giriş kısmıdır.

Antrede farklılık yaratmak istiyorsanız; eğlenceli giriş bölümleri hazırlayabilirsiniz. Beyaz bir duvar üzerine değişik çerçeveler asarak seçkin bir ortam yaratabilirsiniz. Hatta kullanılmayan bir kemanı bir çerçeve içine alarak konuklarınızı şaşırtacak dekorasyon öğeleriyle karşılayabilirsiniz. Ufak boyutlu bisikletlerinizi duvara asmayı düşünmediyseniz bu fikri denemenizde fayda var.

Dingin bir antre dekorasyonu yapmak istiyorsanız; aydınlatmaya dikkat etmelisiniz. Aydınlatma loş olacak şekilde seçilirse antrede sade bir dinginlik elde etmiş olursunuz. Aydınlık ortam istiyorsanız evinizin giriş kısmını büyük göstermeniz gerekmektedir. Bunun için ayna kullanabilirsiniz. Antrede nostaljik bir ayna kullanarak evinize otantik bir stil kazandırabilirsiniz. Girişe manzara resmi veya şık ayakkabılık yerleştirerek modern bir antre ortamı oluşturabilirsiniz.

Antre güneş alıyor ve aydınlık görünüyorsa çiçeklerle zarif bir dekorasyon yapabilirsiniz. Çiçekler ortamda ferah bir görünüm oluşturacaktır. Antre kısmında daha ferah bir ortam istiyorsanız sade renkli duvar kağıtlarından yardım alabilirsiniz.

Antre kısmında dingin renkler kullanıldıysa gri gibi duvar kağıtlarından faydalanabilirsiniz. Gri renkli duvar kağıdının üzerinde sevdiklerinizin fotoğraflarını barındıran beyaz çerçeveler kullanabilirsiniz. Bu çerçeveleri beyaz seçerseniz gri duvar kağıdını dengeleyebilirsiniz. Antre kısmında ahşap yüzeyli kıyafet askısı kullanabilirsiniz. Şirin bir anahtarlıkda evinizin giriş kısmında son derece hoş görünecektir.

Nostaljik bir ev dekorasyonuna sahipseniz antre kısmını da bu doğrultuda döşemeniz gerekmektedir. Altın sarısı simli duvar kağıtları ve buna uygun olarak seçilen çeşitli objeler antrede kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018 başlıklı makalemizde avize çeşitleri, Avize Modelleri ve avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,580