İlginç Ayakkabılık Tasarımları

sponsorlu reklamlar

Hayal gücünü zorlayan tasarımlar ayakkabılık modellerinide etkilemiş gibi görünüyor. Birbirinden ilginç ve farklı ayakkabılıkları sizler için toparladık.
Farklı Modellerde İlginç Ayakkabılık Tasarımları

Farklı Modellerde İlginç Ayakkabılık Tasarımları

Sürekli olarak farklı tasarımlar mobilya sektöründe karşımıza çıkıyor. Bunlardan bir kısmı kullanılabilir tarzda tasarlanırken bir kısmı ise sadece konsept olarak kalıyorlar. Bu farklı tasarımlardan da ayakkabılık modelleri nasibini almış.

Sade şık modellerin yanında tamamen görüntüye dayanan modeller hayal gücünü zorluyor. Genellikle çok fazla ayakkabıyı bir arada tutmak için yapılan pratik ve az yer kaplayan farklı modeller modern akımlara daha çok uygun gözüküyor.

Borularla İlginç Ayakkabılık Farklı Ayakkabılık Tasarımı İlginç Ayakkabılık Aparatı İlginç Ayakkabılık Askısı İlginç Ayakkabılık Düzenleyici İlginç Palet Ayakkabılık Tasarımı İlginç Portatif Ayakkabılık Kutu Tasarımı İlginç Vestiyer Ayakkabılık Modeli İlginç Yuvarlak Ayakkabılık Taşınabilir İlginç Ayakkabılık

Ayakkabılarınızı alışılagelmiş şekillerin ve yöntemlerin dışında saklamak istiyorsanız sizin için hazırladığımız galeriye göz atmanızda fayda var.

sponsorlu reklamlar

İlginç Ayakkabılık Tasarımları yazısı Ayakkabılık Modelleri, İlginç Tasarımlar, kategorilerinde yayınlanmaktadır.
Önceki Yazı

Kelebek Puf Modelleri

Sonraki Yazı

Kelebek Tekli Koltuklar

Google+ Facebook Twitter kolay dekorasyon