Home / Banyo / Franco Pecchioli Banyo Tasarımı

Franco Pecchioli Banyo Tasarımı

Farklı banyo tasarımı arayanlar için Franco Pecchioli banyo modeli incelenecek dizaynlar arasında yerini alıyor.

Franco Pecchioli Banyo Tasarımı

Banyonuzdan sıkıldınız ve yepyeni bir banyo dekorasyonuna mı ihtiyacınız var? İtalyan tasarımcı Franco Pecchioli’nin tasarlamış olduğu banyo tasarımı 2012’nin çok beğenilen bir banyo tasarımıdır.

Bu banyo tasarımında mavi ile yeşilin birbiri ile uyumu sonucu banyolarda çok farklı görünümler elde edilmektedir. Adeta okyanus etkisi veren bu banyo tasarımı ile banyolarınızda deniz ferahlığını hissederek banyo yapabilecek ve mavi- yeşil çinilerle son derece modern dekore edilmiş bir banyo dekorasyonuna sahip olabileceksiniz. Sıra dışı bir banyo tasarımına sahip olmak ve banyolarınızda yenilik yaratmak istiyorsanız bu konuda Franco Pecchioli banyo tasarımı sizin en önemli yardımcınız olacaktır. Siyah- beyaz renk tasarımları ve çeşitli çizgilerden oluşan karışımlarla banyolarınızda yepyeni canlandırmak istemez misiniz?

İnternette Franco Pecchioli banyo tasarımını inceleyerek bu banyo modelini modern evlerinizde uygulatabilir ve harika bir banyoya kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Siz de banyo dekorasyonları arasında en dikkat çekici model olan bu Franco Pecchioli banyo tasarımını banyolarınızda uygulatmak için ne bekliyorsunuz?

Bir önceki yazımız olan Creavit Vera Banyo Mobilyası başlıklı makalemizde Banyo Dekorasyonu ve Creavit Banyo hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,690