Home / Mobilya / Gardrop İç Dizaynları

Gardrop İç Dizaynları

Evler için büyük bir çözüm olan gardrop modelleri iç kısımları için farklı dizayn örnekleri içinden fikir edinebilirsiniz.

Gardrop İç Dizayn Modelleri ve Örnekleri

Gardroplar yatak odalarının vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Gardrop iç dizaynları özellikle düzen hastası bayanlar tarafından çok önemsenen ayrıntılar arasında yer almaktadır.

Birbirinden değişik malzemelerden yararlanarak tasarlanmış gardroplar sürgülü, raylı, çekmeceli, kapaklı ya da açık kalacak şekilde satışa sunulmaktadır. İnternette pek çok siteden yararlanarak gardrop iç tasarımları ile ilgili bilgi edinebilir ve gardropların düzenini en iyi şekilde karşılayabileceğiniz modeli seçebilirsiniz. Raylı sürgülü olan gardrop modellerinde raflı sistemler raylarından sürüklenerek açılmakta ve bu kısma koymak istediğiniz eşyalarınızı istediğiniz düzende yerleştirebilirsiniz. Raylı raf sistemlerine en benzer model ise raylı çekmece modelleri ile karşımıza çıkan gardrop modelleri olarak bilinmektedir. Bu gardrop modellerinde çekmecelere iç çamaşır ya da çorap gibi giyim ihtiyaçlarınızı yerleştirerek istediğiniz model tasarımını elde edebilirsiniz. Kimileri askılı elbiselerini koyabileceği kısımların alt kısmını raylı tercih ederken; kimileri gardrop bütününde raylı sistemden yapılmış model tercihi yaparak asabileceği giyim ürünleri için ayrı bir gardrop alma yoluna gitmektedir.

Siz de tercihinizi yaptıktan sonra yatak odanıza en çok yakışacağını düşündüğünüz mobilya türünden seçim yaparak hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan L Gardrop Modelleri başlıklı makalemizde Gardrop Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

pinit_fg_en_rect_red_28 Gardrop İç Dizaynları

About yzy

72 queries 0,399