xxxx

Geleneksel Halı Kilim Motifleri

Hem klasik hemde modern tarz dekorasyonlarda geleneksel halı ve kilim modelleri çoğu zaman yerlerini korumaktadır.

Geleneksel Halı ve Kilim Motifleri

Halı ve kilimler evlerimizi bir battaniye gibi örten yer döşemeleri içinde yer alan dekorasyonun gerekli parçalarıdır. Üretici firmaların desen desen dokudukları hepsi birbirinden şık ve geleneksel halı ve kilim motifleri ile işlenmiş geleneksel halı ve kilimler ev dekorasyonu üzerinde olumlu rol üstlenmiştir.

Türklerin tarih boyunca bir yaşam biçimi haline gelen kilimler genç kızların annelerimizin nasır tutmuş elleriyle hayat bulmuştur. Şimdilerde çoğunlukla makineler tarafından dokunan halı ve kilimler de yine çok şık ve teknolojinin nimetlerinden yararlanılarak dokunmakta ve evlerimize kadar gelmektedir.

Her motifin her desenin ayrı bir hikayesi olan geleneksel kilimlerimiz evlerimize şık hava ve buram buram Anadolu kokusunu taşımaktadır. Rengarenk desen desen motiflerle döşenmiş kilim ve halıları ister dekoratif süs amaçlı isterseniz de halı olarak kullanabilirsiniz.

Evinizin görünümünü baştan aşağı değiştirecek şık ve dekoratif kilim ve halıları uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Sadece yer döşemesi değil koltuk döşemesi, duvar süsü, seccade olarak da geleneksel kilimlerimizi yaşatmaya devam ediyoruz.

Kategori: Tekstil
Etiketler:

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri