Home / Püf Noktaları / Halıda Hızlı, Temiz Ve Zamanında Teslimat

Halıda Hızlı, Temiz Ve Zamanında Teslimat

Firmamız halı yıkama sektöründe en iyisi olma gayreti ile hizmet sunmaktadır. Makine halılarınız firmamızın son teknoloji cihazları ile uygun bir şekilde yıkanır. El dokuması olan çok değerli halılarınızı da gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz.

Halı yıkamada son teknoloji

Halılarınız Etimesgut halı yıkama ve çevresinde verdiğimiz hizmetle adresinden alınır. Son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ile yıkanır ve tam olarak gününde kuru olarak teslim edilir. Halılar özel halı yıkama deterjanları ile renkleri solmadan tertemiz yıkanır. Ayrıca Sincan halı yıkama ve çevresinde verdiğimiz hizmetle güvenirliği ön planda tutmaktayız.

Halılar neden yıkanmalı ?

Halı kültürümüzün ayrılmaz bir parçasıdır. Özellikle hanımlar halıları özenle seçerler ve hep temiz görünmesini isterler. Özellikle misafir salonlarında ki halılar hem renkleri ile yeni gibi olmalı hem de tertemiz kokmalıdır. Biz de bu anlayışla halı yıkama firmamızda işimizi en iyi şekilde yaparak hizmet ediyoruz. Halıların dışarıdan görülen temizliğinin yanı sıra bir de maytlar gibi gözle görülmeyen canlıları zaman içerisinde barındırma özelliği vardır. Düzenli yıkanan halılarda ise bu tür organizmalar barınamazlar. Bu organizmalar özellikle halıda oynayan çocuklar için tehlike oluştururlar. Ayrıca halılar ne kadar güçlü bir elektrik süpürgesiyle temizlense de belli aralıklarla toz birikimi yaparlar. Bu toz çocuklar ve alerjik bünyeli kişilerde sorun yaratır. Bu bakımdan halıların belli aralıklar ile yıkanmaları gerekmektedir. Firmamızda dört mevsim halı yıkama hizmeti verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Duvar Kağıdı Temizliği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde duvar kağıdı lekeleri nasıl çıkar, duvar kağıdı nasıl temizlenir ve duvar kağıdı temizliği hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

73 queries 0,491