Home / Dekorasyon / Hayalinizdeki bir ev oluşturmak için 5 ipucu
Amazing Hayalinizdeki mutfağı nasıl tasarlarsınız? Hayalinizdeki bir ev oluşturmak için 5 ipucu
Amazing Hayalinizdeki mutfağı nasıl tasarlarsınız? Hayalinizdeki bir ev oluşturmak için 5 ipucu

Hayalinizdeki bir ev oluşturmak için 5 ipucu

Hayalinizdeki bir ev oluşturmak için 5 ipucu

Birkaç yıl sonra hayalinizdeki evde  yaşamak isterseniz, kolaydekor.com’un size göre 5 ipucu var. Halihazırda yapabileceğiniz dekorasyon seçenekleriyle hayalinizdeki evinize bir adım daha yaklaşın . Hayallerimizde hepimizin bir ev imajı var. Bazılarımız büyük, çok odalı ve çok katlı evlerde yaşamayı hayal ediyor. Bazılarımız ise  küçük ama dikkat çekici bir evde yaşamak istiyor. Hayallerimizdeki eve kavuşmak bazen uzun zaman alabilir. 5-6 yıl, belki de daha fazla. Önemli olan hayalimizdeki eve kavuşuncaya  kadar yaşadığınız evlerin hayalimizdeki gibi olmasıdır. Dahası evlerimiz için satın aldığımız mobilyalar veya yaptığımız ayarlamalar hayalimizde evimiz için bir tür yatırım olmaktadır. Size vereceklerimiz tavsiyelerle hayalinizdeki evinize kavuşmanız daha kolay olacak. Bu beş noktaya birlikte bakalım.

  1. Evinizi 0 edecek ayrıntıları kullanın.

Hayallerinizdeki  eve kavuşmak  için alışveriş yaparken, karakterinizi evinize katacak nüansları öğrenmelisiniz. Mümkün olduğunca çok sanat almaya çalışın. Bu, gelecekte eviniz için mükemmel bir seçim olacaktır. Daha önce pahalı olabilir, ancak asla zaman kaybı değildir ve bu evinize eklenen bir özelliktir. Yıllar geçtikçe, nereye gittiğinize bakmaksızın  resminizin çerçevelerini hayatınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

  1. Dönemin trendinin nabzını küçük ayrıntılarla tutun.

Dekorasyon eğilimleri modada olduğu gibi hızla değişiyor. Bu trendlerden daha yüksek bir seviyeye ihtiyaç duymayan kişileri seçmenizi öneririz. Örneğin, süslemeler o yılın dekorasyonunda moda olabilir. Desenli yastıkları renkli bir kanepede de kullanabilirsiniz.

  1. Mutfağınızdaki ana parçalara dikkat edin.

Mutfağınız için bir şeyler satın alırken, çatal, bıçak, bardak gibi uzun yıllar kullanabileceğiniz şeyler almaya çalışın. Böyle bir set almak için hayalinizdeki evi satın almayı beklemeyin

  1. Şimdi büyük bir kütüphane hazırlayın.

Hayalinizdeki evde mükemmel bir kütüphaneye sahip olmak istiyorsanız, bir ya da iki gün içinde kütüphanenizi kuramayacağınızı bilmelisiniz. Kütüphane toplamak emek gerektiren bir şeydir. En değerli kütüphaneler yaşamak suretiyle oluşturulurlar. Kendine bir randevu ayarla. Bu süre zarfında kütüphaneleri takip edin. Gerçekten sevdiğiniz kitapları toplamak zaman alacaktır.

  1. Modaya girmeyecek mobilya almamaya dikkat edin.

Hayalinizdeki evinde halihazırda mobilya satın almaya başlayabilirsiniz. Bir mobilya seçerken size her zaman uygun mobilya kullanmanızı öneririz. Örneğin, bir koltuk takımını alırken, tasarımının güzel olduğundan emin olun. Uzun yıllar kullanmanız  gerektiğini lütfen unutmayın. Sürekli döşemesini değiştirerek yeniden kullanabilirsiniz. Döşemesini basitçe değiştirebilir ve oturma odanıza farklı bir  hava katabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018 başlıklı makalemizde avize çeşitleri, Avize Modelleri ve avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,915